NVIDIA представила відеокарту TITAN V


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Дженсен Хуанг, головний виконавчий директор NVIDIA, на конференції NIPS (Neural Information Processing Systems) представив нову відеокарту TITAN V. Нове рішення від NVIDIA розроблене спеціально для потреб розробників і вчених, які працюють з додатками машинного навчання.

Характеристики TITAN V

Відеокарта TITAN V є першою в сімействі відеопроцесорів широкого застосування, які ґрунтуються на новій архітектурі Volta. NVIDIA заявляє, що потужність нової картки становить 110 терафлопс. На її борту понад 21 мільярд транзисторів, 12 гігабайтів пам’яті HBM2, 5120 ядер CUDA і 640 тензорних ядер – усе це приводить до 9-кратного підвищення продуктивності глибинного навчання, показаної поколінням карт TITAN X архітектура Pascal.

Для кого створена TITAN V?

Як вже було сказано, новий тип чіпа призначений для дослідників, розробників і учених Data Science, які хочуть мати можливість створювати і тестувати моделі машинного навчання на настільних комп’ютерах. Графічні процесори потрібні для виконання типів обчислень, необхідних для навчання систем машинного навчання, водночас архітектура Volta створена для забезпечення постійного підвищення продуктивності розв’язання цих задач.

Наше бачення Volta полягає в розширенні наявних меж високопродуктивних обчислень і ШІ. Ми відкрили нові горизонти завдяки новій архітектурі процесора, інструкціям, чисельним форматам, архітектурі пам’яті й процесорним зв’язкам. TITAN V дає вченим і дослідникам всього світу шанс якомога повно використати всі можливості, що надаються архітектурою Volta. Не можу дочекатися проривних відкриттів у різних галузях науки.

Дженсен Хуанг

NVIDIA GPU Cloud

Крім цього, користувачі TITAN V можуть використати програмне забезпечення хмарного сервісу NVIDIA GPU Cloud (NGC) для подальшого підвищення продуктивності своїх продуктів. NGC надає клієнтам програмні контейнери, що включають оптимізовані версії популярних фреймворків машинного навчання, додатка зі світу високопродуктивних обчислень і різні інструменти візуалізації.

Ціна

Уся потужність нової відеокарти доступна “всього” за 2 999 дол. Продаж здійснюватиметься тільки через офіційний онлайн-магазин NVIDIA і не в усіх країнах світу.

Інші продукти компанії у сфері ШІ

Зазначимо, що NVIDIA активно займається розробкою систем машинного навчання і ШІ. Так, дослідники NVIDIA створили нейромережу, здатну змінити погоду і пору року на відео, при цьому зменшивши час, необхідний для навчання. Компанія також працює над швидким впровадженням автономних транспортних засобів 5-го рівня.

Джерело: NVIDIA News

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *