Пластиковий прилад уперше підключили до Wi-Fi без застосування електроніки


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Учені з Вашингтонського університету (UW) представили роздрукований на 3d-принтері пластиковий пристрій, здатний підключатися до мережі Wi-Fi без посередництва електронних приладів. Принцип роботи будується на ефекті зворотного розсіяння, коли дані кодуються відбиваючою антеною і передаються через відображення сигналу маршрутизатора.

Прикладом подібного пристрою стала поліпшена пляшка засобу для прання зі спеціальною насадкою, яка стежить за рівнем рідини. Коли засіб у пляшці закінчується, і показується дно, то пристрій зможе підключиться до мережі і, наприклад, через додаток Amazon замовити нову пляшку із миючим засобом.

За допомогою розробленого loT-пристрою стало можливим створювати безліч інших приладів: безпровідну кнопку для включення і виключення побутової техніки, повзунок для управління гучністю музики, датчики води і сили вітру. Прототипи цих пристроїв, а також принцип їх роботи вчені представили в демонстраційному ролику:

На думку дослідників, можливість 3d-друку приладів, що підключаються до безпровідної мережі, зробить Інтернет речей ще ближчим до повсякденного життя кожної людини.

Джерело: UW News

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *