Google представила бібліотеку для роботи з географічними даними


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Розробники відкрили доступ до бібліотеки, на якій побудована світова географічна база даних Google. На відміну від традиційних географічних інформаційних систем, що представляють дані у вигляді плоских проекцій, бібліотека S2 зберігає все у тривимірному просторі. Це дозволяє створювати географічні БД будь-якого масштабу в одній системі координат з низьким рівнем спотворення інформації і можливістю звіряти побудовані моделі зі справжньою формою Землі.

Примітний функціонал

  • Гнучка підтримка просторової індексації, в тому числі можливість апроксимувати довільні області як колекції окремих осередків S2.
  • Швидка індексація колекцій точок, ламаних ліній і полігонів в оперативній пам’яті.
  • Надійні конструктивні операції (перетин, об’єднання і спрощення) і логічні предикати (наприклад, тестування на локалізацію).
  • Оперативні функції запитів для знаходження довколишніх об’єктів, виміру відстаней і таке інше.
  • Множинні тести на колекціях геоданних Google.

Спочатку бібліотека була написана на C++, але деякі модулі також портировані на Go, Java і Python. Більше корисних функцій, інструкцію з установки і використання можна знайти в документації на офіційному сайті S2.

Джерело: блог Google Open Source

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *