Tesla працює над власними АІ-процесорами[*]


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Розробка власних спеціалізованих процесорів для використання в завданнях АІ стає звичайною справою для великих технологічних компаній. І Tesla – не виключення. Як повідомляє CNBC, на конференції NIPS (Neural Information Processing Systems) глава Tesla Илон Маск повідомив, що компанія активно працює над створенням власних АІ-процесорів, які повинні лягти в основу безпілотних автомобілів.

Співпраця з AMD

Робота над новими процесорами проходить в тісній співпраці з AMD. Приєднавшийся до Tesla в 2016 році Джим Келлер, інженер процесорів компаній AMD і Apple, очолює групу з 50 розробників ШІ-процесорів компанії.

Я хочу, щоб ви мене правильно зрозуміли: компанія дуже серйозно відноситься до питання штучного інтелекту. Причому не лише в плані розробки програмного забезпечення, але ще у сфері створення заліза. В даний момент Джим працює над спеціалізованим ШІ-устаткуванням, яке, як нам здається, буде кращим у всьому світі на момент його виходу.

Илон Маск

Створення автономності 5 рівня

Спеціалізовані чіпи власного виробництва можуть допомогти Tesla стати лідером гонки за створення першого повністю автономного транспортного засобу. Нині компанія використовує графічні карти NVIDIA. Але власне устаткування, яке можна настроїти прямо на автомобілі, повинне підвищити продуктивність роботи і, отже, безпека використання беспилотников на дорозі.

У разі Tesla, ШІ-процесори допоможуть досягти головної мети компанії – впровадження автономного транспортного засобу 5 рівня впродовж наступних двох років. Маск також додав, що ШІ може стати в рази розумніше за людину всього після 10 років.

Джерело: The Verge

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *