Грудневий рейтинг мов програмування TIOBE: Kotlin і C – головні кандидати на звання “мова року”


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

На думку аналітиків TIOBE, мови Kotlin і C – єдині кандидати на звання “мова 2017 року”. Переможець у цій номінації стане відомим у січні.

Завдяки потужному підйому мобільних пристроїв і збільшенню популярності низькорівневого програмного забезпечення в автомобільній промисловості, C знову виявився на коні. Це одна зі старих мов програмування, яка використовується до сьогодні. Водночас її головний конкурент – Kotlin – відносно молодий. Він був створений в 2011 році компанією JetBrains. Kotlin можна запускати на віртуальній машині Java, а свою популярність він здобув за отримання статусу офіційної мови для розробки під Android.

Нагадаємо, що TIOBE щомісячно збирає статистику пошукових запитів і на основі отриманих даних складає власні візуалізовані рейтинги мов програмування.

Джерело: офіційний сайт TIOBE

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *