Microsoft представила попередню версію пакета інструментів для квантової розробки


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Компанія Microsoft випустила Quantum Development Kit – безкоштовну попередню версію набору інструментів для квантового програмування. Цільова аудиторія – всі розробники, що воліють залучитися до незвіданого світу квантових обчислень.

Це щось нове

Серед помітних розробок, що входять до складу представленого ПЗ, виділяються:

  • новий спеціалізований мова програмування Q#;
  • інтеграція з Microsoft Visual Studio;
  • локальний квантовий емулятор до 30 логічних кубитів квантової обчислювальної потужності;
  • хмарний емулятор в Azure, що надає більше 40 кубитів;
  • велика документація, бібліотеки і приклади проектів.

За допомогою нових інструментів користувачі зможуть на практиці познайомитися з множиною складних фізичних принципів: таких, наприклад, як квантова телепортація.

Широкі перспективи

Quantum Development Kit – один з перших кроків Microsoft на шляху до створення повноцінної системи для квантових обчислень. Нині компанія активно залучена в процес створення нового топологічного кубита, здатного перетворитись на гнучку базу для масштабованої і надійної квантової розробки. Особливі фізичні властивості такого кубита дозволяють робити обчислення швидше аналогів і роблять його надійнішим з точки зору цілісності передаваних даних.

Розробники отримають вже знайомі інструменти і сервіси. Звичайно, буде представлена специфіка квантових обчислень, але наша мета – максимально полегшити розробникам, які знають і цінують нас, використання цих нових інструментів, здатних якісно прискорити розв’язання деяких задач. Те, що потребує терміну в мільярд років для обробки на класичному комп’ютері, на квантовому можна зробити за дві години.

Тодд Холмдал, віце-президент Microsoft із квантових обчислень

Нині квантові комп’ютери – одна з найбільш затребуваних галузей науки. Тільки за другу половину 2017 року були реалізовані прототипи потужних машин від 20 до 53 кубитів.

Джерело: офіційний сайт Microsoft

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *