IBM опублікувала 120 шаблонів коду для швидкого запуску проектів


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Шаблони коду

Нова колекція шаблонів розроблена для швидкого запуску проектів, пов’язаних зі штучним інтелектом, блокчейном, хмарними даними, Data Science і багатьма іншими областями програмування. Кожен шаблон супроводжується посиланням на GitHub- репозиторій, документацією коду і набором ресурсів, необхідних для виконання поставленого перед кодом завдання. Колекція містить більше ста двадцяти шаблонів.

Bot Asset Exchange

Bot Asset Exchange – платформа для створення чатботів сторонніми розробниками. Вона працює на базі системи IBM Watson Conversation Service, що підтримує більше шістдесяти діалогових інтерфейсів для таких сфер, як фінанси, банківська справа, охорона здоров’я, промисловість, торгівля та спорт.

Нова платформа дозволяє швидко розгорнути бекенд-логику, необхідну для створення діалогів у більшості мессенджеров та голосових додатках для Alexa від Amazon. Більш того, кожен розробник має можливість поділитися із співтовариством своїм ботом, який може бути використаний через API в інших проектах.

IBM Coder Community

Також IBM запустила IBM Coder Community. Це безкоштовний ресурс для усіх, хто бажає отримати інструкції по створенню проектів або стати чиїмсь наставником. Кожен учасник проекту повинен виконувати різні завдання для підвищення свого рейтингу. Після досягнення певного рівня можна отримати звання IBM Coder. У цьому статусі є можливість отримати ексклюзивний доступ до ресурсів і заходів IBM.

Джерело: VentureBeat

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *