Запущений сайт для генерації ідей ICO


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Повний опис продукту, добір команди, яка Вам допомагатиме в ICO, спонсори, які беруть участь у Вашому проекті, дорожня мапа, інформація в ЗМІ – усе це необхідно для успішного залучення засобів через ICO.

Yet Another ICO

Дуже погано, коли бажання отримати гроші є, а фантазії, за допомогою якої можна генерувати ідею, немає. Акселератор FunCubator звернув увагу на сайт Yet Another ICO. Його основна мета – генерація ідей проектів для збору грошових коштів через ICO.

Вам буде запропоновано портфоліо ідеї – від опису концепту проекту до списку консультантів. Є, правда, одне “але”. Усі матеріали сайту представлені в жартівливій формі з метою висміяти шахраїв, які використовують подібні маячні ідеї для свого збагачення.

Приклад проекту

Повна назва проекту і час до старту продажів

Функції проекту

Цитатування великої людини, яка надихнула Вас на створення проекту

Список спонсорів проекту

Ваша команда

Документація проекту

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *