У мережі знайдені ключі захисту Blu-ray дисків AACS 2.0


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Шифрування Blu-ray дисків AACS 2.0 виявилося під загрозою. У мережі були знайдені 72 ключі захисту, в тому числі для фільмів: ” Дедпул”, ” Хенкок”, ” Пасажири”, “Стартрек: Відплата” і ” Марсіанин”.

Історія протистояння піратів і шифрування Blu-ray

У 2017 році вже стався витік повних копій UHD-дисків, проте спосіб їх копіювання не був відомий. Також російська компанія Arusoft випустила інструмент DeUHD для створення рипів Blu-ray дисків. І в цьому випадку методика отримання ключів шифрування залишалася в секреті.

Валідність ключів вже перевірена користувачами, які змогли без особливих проблем створити копії UHD, Blu-ray дисків за допомогою MakeMKV. Зауважимо, що кілька років тому, коли в мережі був опублікований криптографічний ключ AACS 09 F9, це викликало швидку реакцію з боку компанії-розробника захисту AACS LA. Представники компанії примушували блокувати всі сайти, на яких згадувався ключ.

Що тепер?

На що чекає опублікований список ключів, залишається незрозумілим. За даними порталу TorrentFreak, користувачі, які репостили ключі на різних сторінках форумів, якнайшвидше видаляють свої публікації. Вони передусім побоюються проблем із законом DMCA (Digital Millennium Copyright Act, Закон “Про авторське право в цифрову епоху”) і правовласниками. Як і раніше невідомо, звідки саме хакерам вдалося здобути ключі шифрування, і чи зламав вже хтось захист Blu-ray дисків остаточно.

Джерело: TorrentFreak

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *