Оновлення Adobe Lightroom принесло автокорекцію на базі АІ-платформи Sensei


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Компанія Adobe випустила оновлення для серії фоторедакторів Adobe Lightroom. Серед інших змін представлена вдосконалена функція автокорекції на базі АІ-платформи Adobe Sensei. Проаналізувавши фотографію, штучний інтелект порівняє її з тисячами зображень, відредагованих професіоналами, і використовує цю інформацію, щоб поліпшити знімок.

Крім того, тепер можна змінювати час, коли була зроблена фотографія (це згодиться тим, хто часто подорожує через різні часові пояси), а також доступний новий повноекранний режим.

Оновлення доступне для останніх версій Lightroom CC і Lightroom Classic, для iOS і Android, веб-версії і Adobe Camera Raw.

Це перші великі зміни з тієї миті, як компанія розділила сервіс на два продукти – Lightroom Classic CC і хмарну версію Lightroom CC, в якій сталі недоступні деякі інструменти. Adobe повернула сервісу найбільш затребувані функції, наприклад, Tone Curve і Split Toning.

Оновлення Lightroom компанія представила на щорічній конференції Adobe Max 2017 в жовтні.

Джерело: TechCrunch

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *