Facebook відкрила загальний доступ до AR-платформи Camera Effects


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Через 8 місяців після першого запуску Camera Effects, платформи для створення фото- і відеоефектів доповненої реальності, Facebook відкриває її для dсіх-розробників. До числа нововведень входить World Effects – спеціальна функція, що дозволяє користувачам розміщувати у фокусі камери тривимірні об’єкти, створювати кумедні анімації й відправляти їх один одному через FB Messenger.

Раніше Camera Effects з AR Studio (інструмент для розробки анімованих ефектів) були доступні в режимі закритого тестування. За цей час Facebook встигла попрацювати із 2000 брендів і художників. Набутий досвід допоміг компанії впровадити нові можливості для роботи з графікою і поліпшити алгоритми розпізнавання осіб та об’єктів.

Ми хочемо, щоб художники, розробники і бренди могли створювати дивовижні ефекти доповненої реальності й ділитися ними зі всім світом. Відкриваючи AR Studio для всіх, ми торуємо шлях до того, щоб зробити доповнену реальність частиною повсякденного життя.

Фікус Киркпатрик, директор з проектування у Facebook

Джерело: блог Facebook

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *