Офіційні ф’ючерси на Bitcoin уперше представлені на американській опційній біржі


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

10 грудня в Чикаго на біржі опціонів CBOE було офіційно оголошено початок торгів ф’ючерсами на біткойн. У біржових інвесторів з’явилася можливість робити легальні ставки на зміну курсу головної криптовалюти з мінімальними ризиками.

Що це означає?

Ф’ючерс (від англ. future – майбутнє) – це контракт на купівлю будь-якого активу, що стає базовим, у майбутньому за заздалегідь визначеною ціною. А базовий актив на Bitcoin – це сам біткойн. Виходить, інвестор неначе купує монету з відстроченням її отримання.

Така операція містить у собі певні помітні переваги. По-перше, купівля ф’ючерсу не рівнозначна купівлі валюти. Таким чином, робота із “цифровим золотом” повністю забезпечена законодавчою базою і обходить заборони або обмеження, накладені на неї державою. По-друге, через особливості структури ф’ючерсів постає можливість “купувати” біткойни в кредит. По-третє, ф’ючерси виступають інструментом для ігор на зміні курсу базового активу, тобто їх власники можуть заробляти на різниці в ціні на цифрову монету без необхідності реально її купувати.

Головна перевага

Криптовалюти – дуже неоднозначний фінансовий інструмент, і далеко не всі держави зараз готові легалізувати операції з ним. До числа тих країн, які не визначилися, належить і Росія, яка тільки робить перші кроки на шляху до створення повноцінної нормативної бази у відповідній галузі. Нині ж на території РФ операції з криптовалютами ніяк не регулюються.

Проте ф’ючерси (навіть іноземні), виступаючи своєрідним посередником між інвестором і цифровим золотом, здатні вивести всі угоди на абсолютно легальний рівень. До того ж, для роботи з ф’ючерсами не потрібно мати спеціалізовані технічні знання. Роботу з ними виконують спеціально навчені фінансисти-брокери, – діяльність яких суворо ліцензується.

Як повідомляє “Тинькофф-журнал”, деякі експерти виражають занепокоєння з приводу того, що нова біржова політика може зробити ціну на Bitcoin ще нестабільнішою. Варто зазначити, що багато зацікавлених розробників вже спробували створити нейронні мережі, здатні передбачати великі стрибки курсу головної криптовалюти.

Джерело: Тинькофф-журнал

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *