Google випустила GAPID, інструмент для відладки 3d-додатків


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Розробка 3d-додатків складна незалежно від того, чи використовуєте Ви нативний графічний API або вже створений ігровий движок. Тисячі команд повинні ідеально поєднуватися для створення неповторної і красивої тривимірної графіки на різних пристроях, від смартфонів до VR-гарнітур.

GAPID

Щоб допомогти розробникам діагностувати проблеми відмальовки і продуктивності десктопних і Android-додатків, Google випустила інструмент GAPID (Graphics API Debugger).

Для чого потрібний інструмент?

З його допомогою можна виконати трасування додатка і зрозуміти кожен крок виконання графічних команд. Це дозволить візуалізувати процес створення фінальної картинки. Також можна своєчасно ізолювати всі проблемні виклики команд, що дозволить заощадити час на відладку додатка.

Установка

Мета GAPID – заощадження часу розробника і отримання максимальної віддачі від GPU. Для початку роботи з інструментом, встановіть його, виберіть додаток для відладки і запишіть його трасування для аналізу.

Джерело: блог Google

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Коментарі 1

  • Я хотів спробувати попрацювати за допомогою цієї програми як зьявиться вільний час. Не знаю чи воно мені десь знадобитя, але це досить цікаво. І вам рекомендую. Попрацювати в подібних програмах навіть на самому низькому рівні буде корисно. До того ж якщо ви займаєтесь розробкою ПЗ. Цікаво чи це безкоштовна програма чи треба буде шукати десь на сторонніх ресурсах ломану версію.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *