JetBrains випустила PyCharm Edu 2017.3


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Компанія JetBrains анонсувала випуск PyCharm Edu 2017.3. Представники компанії у своєму прес-релізі повідомили, що вся функціональність нової версії PyCharm Edu також доступна в PyCharm для курсів з мови Python, в IntelliJ IDEA для Java-курсів і в IntelliJ IDEA і Android Studio для Kotlin відповідно. Усе це стало можливим завдяки спеціальному плагіну EduTools.

За своєю суттю, PyCharm Edu є освітньою версією середовища розробки для Python, яка передбачає можливість створювати інтерактивні курси. Вона також підійде тим, хто тільки починає вивчати мову програмування, завдяки вбудованому ввідному курсу “Introduction to Python”.

Нові функції PyCharm Edu 2017.3

Розширена інтеграція з платформою Stepik

Платформа Stepik надає онлайн-курси від провідних компаній і ВНЗ РФ. На ній можна знайти безліч відкритих і вільних для вивчення курсів. Тепер усі вони доступні безпосередньо з PyCharm Edu. Для отримання доступу до онлайн-курсів необхідно заздалегідь зареєструватися на платформі Stepik, а вже потім залогінитися безпосередньо в PyCharm Edu.

Увесь процес автоматично синхронізуватиметься з особистим кабінетом в Stepik. Також зберігаються всі файли, які були створені під час вивчення курсу. Це означає, що у разі проблем із жорстким диском, можна з легкістю відновити загублені робочі файли. Крім усього іншого, є можливість прямого додавання цікавих курсів платформи Stepik за допомогою натиснення кнопки імпорту курсів:

Кожен курс супроводжується певним набором тегів, завдяки яким можна відфільтрувати всі доступні курси за їх значенням. Наприклад, тег ” Featured” видає наступний результат:

або просто почніть набирати назву тега в рядку пошуку:

Новий UI для викладачів

Перероблено вікно створення нового курсу. Шлях, за яким зберігається курс, та інтерпретатор Python тепер розташовані в додаткових налаштуваннях:

Тепер можна встановлювати пакети, необхідні для курсу, наприклад, пакет numpy. Для цього перейдіть в розділ Preferences ⇒ Project: Python Course ⇒ Project Interpreter, натисніть на значок + і встановіть потрібний пакет:

Якщо є необхідність установки пакетів PyPI в оточенні Conda, натисніть кнопку Conda для перемикання між режимами Conda і PyPI:

Щоб переконатися, що всі пакети і бібліотеки, необхідні для курсу, встановлені на комп’ютері учня, вкажіть усі залежності у файлі requirements.txt:

Коли учень відкриє вибраний курс на своїй робочій машині, PyCharm Edu створить окреме віртуальне середовище на основі інтерпретатора Python за умовчанням і запропонує встановити всі необхідні залежності:

Якщо в курсі використовується Conda, необхідно попередити про це учня. Це можна зробити в розділі додаткових налаштувань :

Установка

PyCharm Edu 2017.3 доступна для скачування на офіційній сторінці продукту.

Джерело: блог JetBrains

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Коментарі 1

  • “Компанія JetBrains анонсувала випуск PyCharm Edu 2017.3.” Судячи з опису JetBrains зовсім розлінились. Нічого істотного нового навіть не зробили, лише старе подекуди подопилювали. Розчарований… На протязі декількох років працювати над новою версією і говорити про те, що це буде не просто новим, а потім так облажатись… так можуть тільки пацани з JetBrains…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *