
Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.
Компанія Google оголосила про швидке закриття проекту Tango, представленого ще в 2014 році. Він був першою спробою Google надати можливість середньостатистичному користувачеві набути досвіду використання технологій доповненої реальності.
We’re turning down support for Tango on March 1, 2018. Thank you to our incredible community of developers who made such progress with Tango over the last three years. We look forward to continuing the journey with you on ARCore. https://t.co/aYiSUkgyie
– Tango (@projecttango) December 15, 2017
Облаштування Tango
У рамках проекту було випущено деяку кількість комерційних пристроїв, у тому числі смартфони від Lenovo і ASUS. Найпершим облаштуванням лінійки Tango був Peanut.
Усі вони оснащувалися спеціальними камерами і сенсорами для створення тривимірних моделей навколишнього світу й точного визначення місця розташування користувача.
Подорож не закінчується
Власну подорож у світ доповненої реальності Google продовжить з прямим спадкоємцем Tango – ARCore, анонсованого влітку 2017 року. Головна відмінність ARCore від старшого брата полягає в тому, що для його роботи не треба “спеціалізованого заліза” й безлічі додаткових датчиків, а достатньо лише мати смартфон з Android 7.0 і вище.
Нові функції ARCore
На додаток до анонса про припинення підтримки Tango розробники Google оголосили про оновлення превью-версії ARCore Developer. До неї ввійшли деякі технічні поліпшення SDK, серед яких:
- новий C API для використання з Android NDK, який доповнює наявні Java, Unity і Unreal SDK;
- функція, що дозволяє AR-додаткам призупиняти і поновлювати сеанси AR. Вона корисна, наприклад, у ситуаціях, коли користувач повинен повернутися в AR-додаток після здійснення телефонного дзвінка;
- підвищена точність й ефективність виконання програми в усіх інтерфейсах прив’язки до предметів простору, визначення площини і хмари точок.
Google обіцяє випустити ARCore 1.0 найближчими місяцями. Підтримуватися він буде більше як 100 мільйонами пристроїв.
Джерело: Android Police
Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?