Google оголосила дату припинення підтримки проекту Tango


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Компанія Google оголосила про швидке закриття проекту Tango, представленого ще в 2014 році. Він був першою спробою Google надати можливість середньостатистичному користувачеві набути досвіду використання технологій доповненої реальності.

Облаштування Tango

У рамках проекту було випущено деяку кількість комерційних пристроїв, у тому числі смартфони від Lenovo і ASUS. Найпершим облаштуванням лінійки Tango був Peanut.

Усі вони оснащувалися спеціальними камерами і сенсорами для створення тривимірних моделей навколишнього світу й точного визначення місця розташування користувача.

Подорож не закінчується

Власну подорож у світ доповненої реальності Google продовжить з прямим спадкоємцем Tango – ARCore, анонсованого влітку 2017 року. Головна відмінність ARCore від старшого брата полягає в тому, що для його роботи не треба “спеціалізованого заліза” й безлічі додаткових датчиків, а достатньо лише мати смартфон з Android 7.0 і вище.

Нові функції ARCore

На додаток до анонса про припинення підтримки Tango розробники Google оголосили про оновлення превью-версії ARCore Developer. До неї ввійшли деякі технічні поліпшення SDK, серед яких:

  • новий C API для використання з Android NDK, який доповнює наявні Java, Unity і Unreal SDK;
  • функція, що дозволяє AR-додаткам призупиняти і поновлювати сеанси AR. Вона корисна, наприклад, у ситуаціях, коли користувач повинен повернутися в AR-додаток після здійснення телефонного дзвінка;
  • підвищена точність й ефективність виконання програми в усіх інтерфейсах прив’язки до предметів простору, визначення площини і хмари точок.

Google обіцяє випустити ARCore 1.0 найближчими місяцями. Підтримуватися він буде більше як 100 мільйонами пристроїв.

Джерело: Android Police

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *