У менеджерові паролів для Windows 10 виявили серйозну вразливість


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Дослідник Google Тевіс Орманди виявив критичну вразливість у менеджерові паролів, що поставляється разом із зображенням Windows 10. Вона дозволяла зловмисникам отримати доступ до паролів, що зберігалися користувачами, через шкідливі сайти.

Пролом у безпеці був знайдений у версії для розробників, проте деякі користувачі Reddit також повідомляють про подібну проблему в масовій версії операційної системи після переустановлення і навіть у нових ноутбуках.

“Оновлюйтеся”!

Розробники Keeper оперативно відреагували на звернення і створили спеціалізований патч, що усуває проблему. При цьому вони зазначили, що вразливість відбилася тільки на користувачах плагіна у браузерах. Представники Microsoft запевняють, що нові версії операційної системи абсолютно безпечні. На питання, чи проходить інтегроване в Windows стороннє ПЗ таку саму ретельну перевірку безпеки, як і власні програми Microsoft, компанія не відповіла.

Це не перший випадок, коли популярна операційна система потерпає від додатків сторонніх розробників. Наприклад, у травні 2017 року вразливість у Google Chrome дозволила хакерам викрадати облікові дані користувачів.

Джерело: Engadget

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Коментарі 1

  • Чого потрібно було очікувати, наразі у windows 10 потрібно багато чого змінити, це стосується і менеджера паролів, але як відомо недоліки й виявляються після оприлюднення продукту, саме це допомагає спеціалістам покращити продукт.
    Аби не дозволити подібне на своєму комп’ютері, потрібно насамперед частіше оновлювати систему та при виявленні якихось недоліків повідомити до служби безпеки windows.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *