Білий дім звинуватив Північну Корею в поширенні малвари WannaCry


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Радник Президента США Томас Боссерт звинуватив Північну Корею в поширенні малвари WannaCry, яка вразила сотні тисяч комп’ютерів по всьому світу в травні 2017 року.

Наслідки поширення WannaCry спричиняють не лише економічні втрати. Це ПЗ потрапило на комп’ютери медичного сектору США, які виконують дуже важливу роботу. Збої, що сталися, поставили життя багатьох людей під загрозу.

Він також додав, що в останнє десятиріччя дії Північної Кореї не контролюються.

Її зловмисна поведінка стає все більше неприпустимою, а використання і поширення WannaCry незрозсудливим.

Попередні звинувачення Пхеньяна

Проте подібні серйозні звинувачення вже висловлювались Пхеньяну. Наприкінці жовтня 2017 року уряд Великої Британії вже підозрював Північну Корею в створенні й поширенні WannaCry.

Є докази провини?

Свідчення, що зв’язують Північну Корею з WannaCry, непереконливі. Боссерт не надав жодних доказів провини Пхеньяна в організації атак. Більше того, він навіть не згадав той факт, що кіберзброю Агентства національної безпеки США, експлойт EternalBlue, було використано в коді WannaCry.

Під час брифінгу від Боссерта перепало російським і китайським хакерам. Він також не забув схвалити рішення Міністерства внутрішньої безпеки США щодо заборони використання програмного забезпечення “Лабораторії Касперського”.

Участь Microsoft і Facebook

Microsoft і Facebook також брали участь у блокуванні активності групи Lazarus Group. За словами Microsoft, вони запобігли поширенню малвари, відключивши облікові записи зловмисників, своєчасно випустивши патчі й очистивши комп’ютери постраждалих користувачів. Facebook же змогла ідентифікувати акаунти, використовувані Lazarus Group, і заблокувати їх.

Джерело: Bleeping Computer

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Коментарі 1

  • Пів.Корея у якій півтора комп’ютера, “нагнула” США з їх гугл і іншими монструозними компаніями. Ну не смішіть! А що, підводний човен біля берегів Америки хіба не Пів.Корея потопила? …. та й величезний міхур магми під США зростає – це геологи Пів.Кореї пробурили спеціально, – в овальний кабінет напевно хочуть потрапити …. маразматичні прояви сучасної інформаційної війни не знають кордонів =)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *