Facebook повідомлятиме користувачів про появу їх фото в соціальній мережі


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Команда Facebook запускає нову функцію розпізнавання осіб Photo Review. За допомогою цієї функції користувачі отримуватимуть повідомлення про те, що хтось завантажив фотографії з ними в соціальну мережу, навіть якщо їх не відмітили. Далі буде запропоновано відмітити себе, залишити, як є, попросити того, хто завантажив, видалити фото або повідомити підтримку Facebook.

Ця функція, може виявитись корисною тим, хто хоче бути впевненим, що в соціальній мережі не поширюються їх фотографії, які вони могли б побачити, але просто не знають про це. Можливо, це також допоможе боротися із самозванцями, що видають себе за інших людей. Facebook запевняє, що у нього немає планів використати розпізнавання осіб для поліпшення таргетування реклами або сортування релевантності контенту.

Як це працюватиме?

Для використання функції розпізнавання осіб Photo Review користувачеві необхідно буде завантажити шаблон фотографії зі своєю особою, який використовуватиметься для пошуку відповідностей. Якщо система знайде фотографії з користувачем і вони будуть загальнодоступні, йому прийде повідомлення. Що стосується інших фотографій, то користувач не отримає повідомлення про фотографію, перегляд якої йому не був дозволений. Так компанія піклується про право на приватність користувача, який завантажив фото.

Крім того, Facebook планує впровадити функцію розпізнавання осіб у систему створення текстових описів для фото, щоб називати імена людей на фото для слабкозорих.

AAT Demo

Publié par Facebook sur lundi 18 décembre 2017

За бажанням користувач може відключити розпізнавання осіб у налаштуваннях свого профілю і видалити шаблон фотографії.

Компанія планує розповсюдити це нововведення наступного тижня в усіх країнах, окрім країн Євросоюзу і Канади, де розпізнавання осіб заборонене на законодавчому рівні.

Джерело: TechCrunch

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Коментарі 2

  • Зручне нововведення. Дуже часто бачу різні фото друзів і буває або не дуже зручний ракурс фото або просто з часом людина змінилася. Але іноді і не хотілося б щось хтось публікував мої фото без моєї на то згоди. Я вважаю це правильною думкою і підтримую такі речі. Особистий простір має бути особистим.

  • А от мені цікаво, чи буде працювати розпізнання у випадках, якщо особа зазнала природніх змін, пов’язаних з віком. Я маю на увазі, якщо між двома зображеннями є достатньо великий проміжок часу, припустимо що це рокіа 30 чи 40. Треба буде поекспериментувати, якщо дійсно за тиждень це нововведення до Фейсбуку стане доступним, адже нас ще не прийняли до Євросоюзу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *