Алгоритм машинного навчання вперше запущений на квантовому комп’ютері


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Стартап Rigetti Computing уперше запустив на квантовому комп’ютері алгоритм кластеризації даних. Цей факт доводить можливість використання нового типу комп’ютерів у сфері машинного навчання, що в рази скоротить час розрахунків.

Компанія використовує гібридну установку: квантова машина, розміщена в охолоджувачі, який підтримує наднизькі температури, працює в зв’язці зі звичайним комп’ютером. Щоб розвинути застосування квантових комп’ютерів в області штучного інтелекту і отримати зворотний зв’язок від користувачів, Rigetti розробила API Forest для вільного доступу до свого 19-кубового квантового комп’ютера через хмару.

Розширення сфер застосування квантових обчислень потрібне для розвитку самої технології. Нещодавно вчені зробили великий крок назустріч квантовому Інтернету, а фізики з МДУ протестували квантову телефонію.

Джерело: MIT Technology Review

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Коментарі 2

  • Прогрес зажди супроводжує цікаві ідеї і нові рішення. Нові технології для покращення роботи і зчитування інформації. Можливо найближчим часом з’явиться і нова технологія передачі інформації. Можливо зовсім зникнуть кабелі і з’явиться тільки бездротова більш швидкісна технологія передачі данних. Більш потужніші компьютери і найновітніші технології.

  • Дякуємо, що поділилися вашою інформацією

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *