Представлена нова версія Unity 2017.3


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Як повідомляють розробники Unity, 2017 рік виявився дуже плідним для компанії. За цей час був випущений цілий цикл версій ігрового движка, в якому враховані нагальні потреби як кодерів, так і дизайнерів ігор. 20 грудня команда творців популярного інструмента представила Unity 2017.3 – третє і завершальне масштабне оновлення року, що минає.

Панорамні відео 180° і 360°

У новій версії движка представлені поліпшення панорамних 2d і 3d відеопотоків. Тепер можна без проблем моделювати двовимірні й тривимірні ролики в Unity і відтворювати їх на скайбоксах для створення відео з кутом огляду в 360° для десктопних, мобільних і XR-додатків.

Поліпшена Particle System

До списку поліпшень системи часток входять нові шейдери часток Unlit і Surface, а також “стрічкові” шлейфи для створення ефектів цівок диму і пари. Вони дозволяють сполучати складові частини, ґрунтуючись на їх “віці”, що створює широкий простір для розробки анімацій.

Компіляція скриптів: керовані складки

Нова версія Unity надає користувачам можливість  визначати власні керовані складки, що ґрунтуються на скриптах усередині теки. Розбиття скрипта проекту на декілька складок допомагає істотно скоротити час компіляції в редакторі великих проектів.

Підтримка менеджера пам’яті

Тепер користувачі мають змогу повноцінно використовувати представлену в Mono /.NET 2.0 підтримку API для створення знімків пам’яті прямо з редактора.

Оновлена бібліотека Crunch

В оновленій версії ігрового движка бібліотека Crunch стискає текстури DXT до 2,5 разів швидше і з ефективнішим коефіцієнтом стискування (до 10 %). Крім того, тепер інструмент уміє працювати з текстурами ETC_RGB4 і ETC2_RGBA8, що дозволяє використати функцію стискування на пристроях iOS і Android.

Поліпшена графіка і освітлення

Розробники представили підтримку стислих карт освітлення HDR (BC6H) для PC, Xbox One і PlayStation 4. Також додана підтримка дозволів 4К для проектів під Xbox One.

Ще в Unity 2017.3 доступні нові режими освітлення для Progressive Lightmapper:

  • Baked Indirect,
  • Shadowmask,
  • Subtractive.

Також додана підтримка рівнів деталізації з перебуванням у режимі реального часу.

Якісна робота

У новій версії системи істотно поліпшена робота з анімацією, фізикою і багатьма іншими важливими аспектами, безпосередньо і такими, що побічно впливають на якість розробки ігор. З повним списком нововведень можна ознайомитися в блозі Unity.

Про найприкметніші оновлення 2017 року можна дізнатися у стислому відеоогляді:

Джерело: блог Unity

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *