Apple зізналася в штучному уповільненні старих смартфонів


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

За повідомленнями видання TechCrunch, Apple зізналася в штучному заниженні швидкості роботи старих пристроїв. Представники компанії пояснили, що зроблено це для продовження терміну служби пристроїв.

Чим керувалася Apple?

Як відомо, природа літій-іонних батарей непостійна, і з часом їх місткість зменшується. Багато пристроїв погано переносять пікові навантаження і зміни температури довкілля. Вони можуть несподівано відключатися з метою захисту електронних компонентів.

Для надання користувачам кращого досвіду використання пристроїв і продовження їх терміну служби, Apple штучно знижує частоти процесора. ОС знижує активність процесора, щоб він не потребував великого заряду енергії акумулятора. Це, за задумом компанії, дозволить запобігти несподіваному відключенню пристрою.

Які пристрої схильні до уповільнення?

Подібна функція вже діє на iPhone 6, 6s, SE, а з виходом iOS 11.2 буде доступною і для 7-ї моделі мобільних пристроїв. Також представники Apple повідомили про плани впровадження функції в усі пристрої компанії.

Дослідження користувача Reddit

Зазначимо, що в перших числах грудня 2017 року користувач Reddit під ніком TeckFire провів власне дослідження. У ньому він установив, що старі айфони після заміни батареї починають працювати набагато швидше. TeckFire зауважив, що компанія штучно занижує швидкість роботи старих пристроїв. Він виявився першим, хто до офіційного підтвердження Apple, зміг зв’язати зміни в працездатності пристроїв із погіршенням ємності акумуляторів.

Джерело: Відомості

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Коментарі 2

  • Погіршення стану батареї – проблема, з якою стикаються всі виробники, але деякі експерти стверджують, що Apple повинна бути попередити користувачів. Було б добре, якщо спливало повідомлення, коли це відбувається, кажучи «щоб убезпечити iPhone і забезпечити стабільну роботу, ми зменшили швидкість вашого телефону».
    Apple навмисно намагається підштовхнути клієнтів до нових телефонів, навіть якщо вони говорять, що роблять це для безпеки.

  • Але це дуже не чесно. Я не раз сам помічав наскільки повільно працюють деякі моделі… 🙁

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *