Новина про вразливість у менеджерові паролів Keeper стала приводом для судового позову


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Опублікована 15 грудня новина про виявлену вразливість у менеджерові паролів Keeper спровокувала справжній шквал негативу з боку творців плагіна. Звичайним зауваженням бізнесмени не обмежилися: проти автора матеріалу (Дена Гудіна) й усього агентства Ars Technica був поданий позов до суду. Приводом для такого рішучого кроку стало те, що видавці нібито “припускаються неправдивих  висловлювань,   які   вводять в оману користувача, створюючи враження, згідно з яким програмне застосування Keeper протягом 16 місяців не усувало багів, що дозволяло сайтам красти призначені для користувача паролі”.

А тепер Ваша черга

Десь за добу після поширення новини про небезпечний Keeper розробники випустили патч, що усуває виявлене непорозуміння. При цьому експертові, який знайшов уразливість, в ультимативній формі були висунені вимоги щодо внесення коригувань у його дослідницький звіт. Зокрема, йому висунули звинувачення в підміні понять, обґрунтувавши це тим, що вразливе розширення для браузера і сам менеджер паролів – два різних програмних продукти.

Цап відбувайло

Орманди заявив, що не має наміру вносити жодних правок у свою публікацію, оскільки вважає пред’явлені претензії необґрунтованими. Він пояснив, що плагін для браузера встановлюється разом з основним додатком Keeper, і для забезпечення повної безпеки користувачам довелося б відмовлятися від установки зручного розширення.

Тоді Keeper Security зосередили увагу на Гудвіні – одному з перших журналістів, які взяли на себе відповідальність за написання огляду проведеного дослідження. На думку представників компанії, використані в публікації висловлювання створюють неправдиве враження про тривалу наявність багів у системі. Експерти визнали цей привід достатнім для подання позову до суду з вимогою видалити статтю, написати спростування і виплатити компенсацію за втрати, заподіяні престижу фірми-розробника.

Стаття журналіста, який потрапив під гарячу руку, вже не менше двох разів піддавалася правкам, повідомляють CNews. Спостерігаючі за розвитком подій експерти називають поведінку Keeper Security “абсурдною” і такою, що дуже нагадує цькування.

 

Джерело: CNews

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Коментарі 1

  • Я, звісно, розумію, що компанія переймається за свій імідж і готова зробити все, аби очистити своє ім’я. Але подавати позики на програмістів, які знайшли і написали про прогалини в безпеці електронних гаманців – це не зовсім правильно. Адже хлопці могли просто скористатись цією інформацією не зовсім законним методом. Краще б, компанія запрпонувала б їм роботу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *