Матеріали для вивчення Java


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Не секрет, що Java зараз є однією з найпопулярніших і затребуваних мов. Редакція tproger підготувала для Вас підбірку матеріалів, за якими Ви зможете легко опанувати цю мову програмування.

Oracle Java Docs

Офіційна документація від Oracle. Написана трохи сухою мовою і розрахована на тих, хто вже вміє програмувати, тому не особливо підходить для новачків. Проте ця документація є повним довідником з Java, тому якщо Вам потрібно про щось дізнатись, то будьте впевнені, Ви знайдете це тут.

Javarush

Сайт для вивчення Java на практичних задачах з певних тем. Підходить як професіоналам, так і новачкам. Секрет полягає в ігровому поданні матеріалу, в процесі навчання Ви спостерігатимете за розвитком сюжету дуже незвичайної історії. Єдиний недолік – після проходження перших декількох уроків, сайт починає вимагати оплату, яка втім не така вже й велика.

eax.me

Блог програміста, який пише про Java і не лише. Особливо цікавою є ця стаття, де поданий список задач і програм для розробника-початківця, який щойно приступив до вивчення мови програмування, щоб повністю освоїтися з нею.

LearnJava Reddit

Підрозділ Reddit, присвячений вивченню Java. Там Ви можете спокійно ставити запитання і отримувати на них відповіді, не боячись, що Вас визнають неуком.

1000+ годин відео з Java

Величезна підбірка навчальних відео з Java, опублікованих на відомому сайті habrahabr.ru.

Алгоритми і структури даних на Java

Бібліотека відомих і корисних алгоритмів, написаних на Java. Допоможе Вам, якщо Ви зазнаєте утруднень у реалізації складної програми.

Head First in Java

Світовий бестселер із серії Head First від O’Reilly. Ця книга допоможе Вам відмінно оволодіти Java, починаючи з нуля, не занудьгувавши в процесі навчання.

Блог plumbr.eu

Блог, присвячений проблемам продуктивності Java. Тут новачки зможуть дізнатися про багато підводних каменів мови.

Stepic

Сайт з онлайн-курсами з програмування і не лише. Зокрема, є вже попередній базовий (незважаючи на назву, там навчають не лише примітивним речам) курс з Java.

tproger

Велика кількість цікавих і корисних статей про Java російською.

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Trends: з чого почати вивчення java, повчити java, як вивчити java самостійно

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *