Підбірка ресурсів із прикладами коду на різних мовах


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Для тих, кому важко розбиратися в документації і не припали до душі довгі туторіали, ми зробили підбірку сайтів із простими і зрозумілими прикладами коду на різні теми і на різних мовах. Багато з них дають уявлення про підходи, які реалізують. До речі, якщо хочете повністю спростити собі життя, то подивіться нашу підбірку інтерактивних самовчителів.

Java

На Java Examples можна знайти приклади на будь-який випадок – від використання ключових слів, типу final, до пояснення, як вирівняти іконку в Swing.

C#

Сайт для шарпистів С# Example вийшов дещо біднішим, ніж присвячений Java. Тут Ви не знайдете всіх прикладів, які Вам можуть знадобитися, але пощастить знайти щось специфічне, наприклад, як сумістити декілька PrintDocument ‘ів.

JavaScript

Окремий розділ JavaScript Book побудований у формі самовчителя. Має 13 тем, наприклад: API, Error handling, jQuery, Events. Кожна з них містить близько десяти прикладів. Недолік – код видається у вигляді текстового файлу, без підсвічування.

Haskell

Відмінний спосіб вивчити засади Haskell – ознайомитися зі вмістом сайту Haskell By Examples. Тут стисло описані всі базові можливості мови, а приклади забезпечені посиланнями на Haskell Wiki.

Ruby

Є аналогічний ресурс із Ruby.

C++

Напевно, найприємніший сайт із цієї підбірки Cpp Examples. Красивий дизайн, підсвічування коду, різноманітні семпли. Є декілька присвячених патернам, наприклад, Observer чи Builder.

PHP

Творці російськомовної підбірки прикладів з PHP.su зосередились на практичних додатках, а не на навчанні новачків. Тут не буде прикладів, присвячених ключовим словами і роботі зі змінними, але можна дізнатися про те, як зробити свою розсилку чи гостьову книгу.

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *