Підбірка шпаргалок для програмістів


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Навіть найдосвідченіші програмісти не завжди можуть згадати назву якоїсь властивості в CSS або правильне написання команди bash. Тому завжди зручно мати у себе в закладках сторінку, потрапивши на яку, можна згадати все. Ми зібрали для Вас такі сторінки-шпаргалки у цій статті.

 

Командний рядок

Бази даних

Програмування

Unix/Linux

Веб-розробка

Інше

Джерело: fuzzyopinions.com

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Коментарі 1

  • Спасибі за цю шпаргалку, це дуже зручно! Я нещодавно зіткнулася зі створенням динамічних обкладинок для соціальних мереж і якраз знадобилася підказка з програмування php. З початку мені здалося це темним лісом, але за допомогою повчальних відео і цих підказок я самостійно добилася бажаного результату. Цей напрям програмування дуже цікавий і захоплюючий.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *