Підбірка безкоштовних курсів з Coursera, які прокачають Ваший скіл у програмуванні


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Останнім часом все частіше і частіше виходять різні курси по програмуванню. І дуже часто виходить так, що курс, на який ви записалися, виявляється дуже сумнівної якості. Тому ми вирішили зібрати для вас підбірку безкоштовних курсів по програмуванню від всесвітньо відомих університетів.

Якщо вам цікаві інші формати навчання, то рекомендуємо ознайомитися з рубрикою “Для початківців” чи проглянути нашу підбірку з 11 ігор, які навчать вас програмувати.

Прим. Нижче дані посилання на спеціалізації – це підбірки курсів, вони є платними. Проте кожен курс окремо можна подивитися безкоштовно, скориставшись пошуком по сайту (ввівши назву курсу) і записавшись на нього вільним слухачем.

Курси з розробки ПЗ

Назва курсу: “Основи програмування на Java і розробки програмного забезпечення”

Про курс: Розпочніть свою кар’єру розробника програмного забезпечення з вивчення Java – однієї з найпопулярніших мов програмування. Пройшовши курс, ви навчитеся писати програми для вирішення завдань, що виникають при розробці програмного забезпечення. На додаток до цього ви набудете базових навичок, необхідних будь-якому розробникові програмного забезпечення: від проектування алгоритмів до тестування і відладки програм.

Автор курсу : Університет Дьюка

Матеріал в допомогу : “Підбірка ресурсів для вивчення Java”


Назва курсу : “Основи комп’ютерних наук”

Про курс: Курс покриває велику частину матеріалу, який проходять першокурсники університету Райса. Ви істотно розвинете свої навички програмування на Python і створите більше 20 захоплюючих проектів. Після завершення курсу студенти повинні будуть написати іспит.

Автор курсу : Університет Райса


Назва курсу : “Аналіз даних за допомогою Python”

Про курс: Курс призначений для тих, хто вже має базові знання Python і має хоч якийсь досвід в програмуванні. Ви навчитеся застосовувати статистичні технології аналізу даних, машинне навчання, аналіз тексту і аналіз даних з соціальних мереж, використовуючи популярні набори інструментів, такі як: pandas, matplotlib, scikit – learn, nltk і networks.

Автор курсу : Університет Мічігану

Матеріал в допомогу : 181 безкоштовний матеріал для вивчення Python


Назва курсу : “Алгоритми”

Про курс: Введення в алгоритми для тих, хто практично не має досвіду в програмуванні. Курс складний, але він однозначно коштує того, щоб його пройти. Після завершення програми ви будете добре підготовлені до проходження технічних інтерв’ю.

Автор курсу : Стенфордський університет

Матеріал в допомогу : Алгоритми і структури даних для початківців


Розробка мобільних і веб-додатків

Назва курсу: “Веб-розробка: повний спектр технологій”

Про курс: Перші дві секції курсу спрямовані на вивчення HTML / CSS, JavaScript / JQuery, а також AngularJS і Bootstrap. Що стосується серверної сторони, ви навчитеся створювати бази даних NoSQL, використовуючи MongoDB, працювати з Node.js і взаємодіяти з клієнтською частиною через RESTful API. Ви також навчитеся створювати мобільні додатки, використовуючи фреймворк Ionic і Cordova. У кінці курсу учнів чекає розробка проекту, суть якого полягає в написанні повноцінних мобільного і веб-додатків.

Автор курсу : Гонконзький університет науки і технології

Матеріал в допомогу: Підбірка корисних інструментів і бібліотек для веб-розробників


Назва курсу : “Проектно-орієнтирований курс по розробці Android додатків”

Про курс: Під час проходження курсу ви спроектуєте і створите свій власний Android-додаток. Після завершення програми у вас буде досить досвіду для вивчення більше просунутих курсів по Android-розробці.

Для проходження курсу ви повинні мати досвід програмування на Java.

Автор курсу : Центральна школа Парижу – Вища школа електрики

Матеріал в допомогу: Як почати розробляти під Android


Назва курсу: “Розробка iOS-додатків на мові Swift”

Про курс: Курс покриває базові принципи розробки iOS-додатків і програмування на мові Swift. У рамках фінального проекту ви створите редактор фотографій для iPhone, iPad і Apple Watch.

Автор курсу : Університет Торонто

Матеріал в допомогу : 6 інструментів для тестування мобільних додатків


Комп’ютерна безпека

Назва курсу : “Криптографія I”

Про курс: З цього курсу ви дізнаєтеся, як влаштовані криптографічні системи, і навчитеся застосовувати їх при розробці реальних додатків. Впродовж курсу учасники використовуватимуть отримані знання для вирішення захоплюючих завдань, пов’язаних з криптографією.

Автор курсу : Стенфордський університет


Назва курсу : “Основи кібербезпеки”

Про курс: Програма курсу покриває базові принципи конструювання захисних систем: від апаратного забезпечення до програмного забезпечення і взаємодії між людиною і комп’ютером. Усі прийоми пояснюються на прикладах з реального життя і підкріплюються практичними завданнями з використанням необхідних інструментів і технологій.

Автор курсу : Мерилендський університет

Матеріал в допомогу: Гра від Google, в якій можна відточити свої хакерські навички

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Trends: оплата курсів по спеціалізації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *