Кращі проекти, в яких варто взяти участь, щоб долучитися до Open Source руху і розвинути свої навички. Частина друга. Java, C#


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Якщо Ви цікавитеся життям Open Source співтовариства і хочете до нього приєднатися, то ця серія підбірок (яку ми продовжуємо поповнювати) буде для Вас дуже корисною, адже в ній зібрані кращі проекти з відкритим вихідним кодом. У другій частині серії Ви знайдете найцікавіші Open Source проекти на Java і C#.

Java

Druid – це розподілене сховище даних, що підтримує аналіз у реальному часі, часто використовуване у вигляді інформаційної панелі.

Druid чудово підходить для зберігання і обробки наборів даних розміром до петабайта. Інструмент підтримує різні фільтри, точні й наближені обчислення, а також може бути інтегрований у Samza, Kafka, Storm, Spark і Hadoop.


libGDX – це кросплатформенний Java-фреймворк для розробки ігор, що ґрунтується на OpenGL (ES). Він працює на Windows, Linux, Mac OS X, Android, iOS і в браузерах з підтримкою WebGL.


Як бачите, відкритих Java-проектів не так вже й багато, тому якщо Ви визнаєте який-небудь інструмент гідним згадки в цій підбірці, діліться ним в коментарях і відправляйте його авторові оригінальної підбірки.


C#

Nancy – це легковагий фреймворк для створення HTTP-сервісів на .NET Framework/Core і Mono. Метою фреймворка є якомога “непомітне” забезпечення взаємодії додатків.

Nancy здатна обробляти запити DELETE, GET, HEAD, OPTIONS, POST, PUT і PATCH і забезпечена простою і елегантною мовою Domain Specific Language (DSL). Ось приклад додатка:

public class Module: NancyModule{ public Module (){ Get("/greet/{name}", x => { return string.Concat ("Hello ", x.name); }); }}

Репозиторій corefx містить реалізацію .NET Core. Вона включає System.Collections, System.IO, System.Xml і інші компоненти. Більше інформації можна знайти в документації. Супутній репозиторій .NET Core Runtime містить реалізацію середовища виконання CoreCLR для .NET Core.


Roslyn надає C#- і Visual Basic- компілятори з API для аналізу коду, аналогічними інструментам Visual Studio.


DotNetty – це порт Netty, фреймворка для роботи з асинхронними мережевими додатками і високопродуктивними протоколами серверів і клієнтів.


Cake (C# Make) – це система автоматизації складання із C# DSL, призначена для компіляції коду, копіювання файлів і тек, запуску юніт-тестів, стискування файлів і складання NuGet-пакетів.


OpenTK – це швидка низькорівнева C#-зв’язка OpenGL, OpenGL ES і OpenAL. Вона працює на всіх основних платформах.


NUnit – це фреймворк для юніт-тестування для всіх мов .NET. Спочатку він був портом JUnit, але поточна версія переписана з нуля.


XUnit – це фреймворк, аналогічний попередньому. Працює з ReSharper, CodeRush, TestDriven.NET і Xamarin.


Json.NET – це персональний проект, метою якого було створення кращого JSON-серіалізатора для .NET.


Topshelf – це фреймворк для хостингу сервісів, написаних на .NET. Створення сервісів спрощене, що дозволяє розробникам створювати прості консольні додатки, які можна встановити у вигляді сервісу, використовуючи Topshelf. Зрозуміло, консольні додатки відлагоджувати набагато простіше.


MassTransit – це фреймворк для розробки розподілених додатків.


SimpleInjector – бібліотека для впровадження залежностей.


Dapper – це простий мапер об’єктів у вигляді NuGet-пакета, який розширює інтерфейс IDbConnection.

За матеріалами awesomo

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *