Книги з програмування на Java


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Ми підготували для вас список книг для просунутих Java-програмістів. Тут ви знайдете різні матеріали і практичне керівництво по вивченню мови з прикладами і детальним розбором усіх тонкощів роботи.

Мікросервіси, хмарні платформи, 3D-графіка і багато іншого – усе це знаходить відображення в цій підбірці книг з Джава програмування.


Microservices for Java Developers

Скачати

Мікросервіси – це корисно, але у них є і недоліки. У цій книзі доступно розповідається, як користуватися популярними фреймворками як Dropwizard і Spring Boot і як розгортати і підтримувати масштабовані мікросервіси за допомогою Linux- контейнерів.


RxJava for Android App Development

Скачати

RxJava – це популярна серед Android- розробників бібліотека для обробки асинхронних даних, але розібратися в ній може бути непросто. У цій книзі автор розповідає про основи RxJava і на прикладі реального сценарію показує, як використання цієї бібліотеки спрощує реалізацію на перший погляд громіздких завдань.


Modern Java EE Design Patterns

Скачати

З приходом DevOps, мікросервісів, контейнерів і хмарних платформ для розробки прірва між красивими рішеннями і ентерпрайз-розробкою сильно зросла. У цій книзі розповідається про те, як будувати сучасну архітектуру за допомогою Java EE.


Java Application Development on Linux

Скачати

“Java Application Development on Linux” – це практичне керівництво по повному життєвому циклу розробки Java-додатків на Linux. Розглядаються такі теми, як аналіз бізнес-логіки, проектування баз даних, призначені для користувача інтерфейси Java-сервлетів, Server Pages (JSP) та графічні інтерфейси Swing і Standard Widget Toolkit (SWT).


Building Back – End Web Apps with Java, JPA and JSF

Читати

Ця книга розповідає про створення бекенда веб-застосувань за допомогою Java Server Faces (JSF), Java Persistence API (JPA) і баз даних MySQL. Процес розбитий на 7 кроків і забезпечений практичними прикладами.


Docker for Java Developers

Скачати

Для розгортання Java-додатків зазвичай вимагається встановити Java Development Kit (JDK), сервер додатка, веб-сервер, налаштувати базу даних і інші компоненти дата-центра. Але цей громіздкий процес можна істотно спростити за допомогою Docker-контейнерів. У цій книзі розповідається про основи використання Docker і популярних допоміжних фреймворків.


Java 3d Programming

Скачати

Java 3d – це клієнтський API для відмалювання інтерактивної 3d-графики, який можна застосовувати як в грі, так і в науковій візуалізації. Розібратися в ньому допоможе ця книга, запропонувавши як теорію, так і багатий набір практичних застосувань. Знання OpenGL і Swing для читача буде істотним плюсом.


Neural Network Programming with Java

Скачати

У цій книзі детальним чином розповідається про процес створення додатків різної складності на базі нейронних мереж. Кожен тип мереж доступно описується на прикладі реальних завдань і додатків.


Як завжди, якщо ви знаєте книги, якими варто поділитися, то залишайте їх в коментарях.

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Trends: Java, ess$100(SharedPreferencesImpl java:48) at android app SharedPreferencesImpl, скачать програмування веб-застосувань java

Коментарі 2

  • Автор молодець. Підбірка те що треба. З java працюю вже давно. Колись хотів стати розробником ігор на мобільні телефони. Вчив бібліотеку та розбирав принципи роботи. Самостійно це робити можливо. Особливо завдяки таким сайтам як цей, які діляться інформацією та допомагають фільтрувати її. Дуже багато того, чого вчити зарано, або взагалі вже не потрібно. Тож треба знати якими порадами користуватись а які пропускати повз.

  • Велике ДЯКУЮ. Гарна підбірка книг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *