Голова Alphabet Ерік Шмідт залишає свій пост


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

У прес-релізі холдингу Alphabet, який володіє Google,  повідомляється, що Ерік Шмідт йде з поста старанного голови ради директорів у січні 2018 року. Представники компанії також уточнили, що Шмідт залишиться членом ради.

Шмідт залишиться консультантом Alphabet

Генеральний директор Alphabet Ларрі Пейдж додав, що тепер Шмідт допомагатиме компанії як консультант з наукових і технічних питань.

Ерік Шмідт прокоментував свій перехід на пост радника:

Ларрі Пейдж, Сергій Брин, Сундар Пічаї та я віримо, що настав відповідний час для цього переходу. Структура Alphabet справно працює, а Google процвітає. За останні роки я багато часу приділяв науковим і технологічним питанням та філантропії, і планую розширити цю роботу.

Вибори нового голови

У прес-релізі також зазначається, що холдинг і рада директорів виберуть нового голову на наступній зустрічі в січні 2018 року. Роль, як передбачається, буде невиконавчою. Це означає, що новий голова ради не матиме повноважень з оперативного управління компанією.

Історія Шмідта в Google і Alphabet

Шмідт почав працювати в Google наприкінці 2001 року. На запрошення Пейджа і Брина він обійняв посаду голови ради директорів і головного виконавчого директора Google. У 2011 році Шмідт став головою ради директорів Alphabet. Тоді ж він поступився посадою головного виконавчого директора Google на користь Ларрі Пейджа, залишившись при цьому головою ради директорів компанії. Після реорганізації Google і створення нової холдингової компанії Alphabet Inc. у 2015 році, Шмідт​ очолив раду директорів материнської компанії.

Джерело: прес-реліз Alphabet

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Коментарі 1

  • Пропрацювавши стільки років я вважаю що іноді треба і відпочивати. Шмідт приклав не мало зусиль і витратив не мало часу. Але діяльність Шмідта дуже плідна. Але як я розумію це тільки офіційно так як все одно він лишається консультантом. Новий голова компанії як зазначають не має повноважень. Тоді для чого ці всі події? Чи для чогось і комусь потрібні ці перестанови. Але діяльність Шмідта дуже плідна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *