NVIDIA припиняє випуск драйверів для 32-бітових систем


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

21 грудня NVIDIA оголосила про закінчення підтримки драйверів для всіх 32-бітових операційних систем. Останнім для цих ОС стане драйвер версії 390. Виняток становитимуть виправлення критичних несправностей і помилок, що впливають на безпеку. Їх підтримка остаточно припиниться в грудні 2021 року.

Закономірний розвиток подій

За словами експертів, таке рішення не викликає здивування. Більшість виробників вже давно припинили випускати центральні процесори з 32-бітовою архітектурою, віддавши перевагу багатоядерним чіпсетам.

Згідно зі статистикою Steam, лише 2 % всіх Windows-користувачів популярної ігрової платформи віддають перевагу 32-бітній версії операційної системи. Така мала частка ринку цілком пояснює той факт, що гучне оголошення NVIDIA залишилося практично непомітним навіть на офіційному форумі компанії.

Окрім 32-бітових систем, NVIDIA припиняє підтримку відеокарт NVS 315 і 310. Кінцевим залишився той самий – драйвер версії 390. На даний момент актуальна версія драйвера – 388.

Джерело: Bleeping Computer

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Коментарі 2

  • Все одно безглуздо випускати нові драйвера для підтримки старих програм які працюють тільки у 32-бітної системі. Геймери, художники, інженери та інші фахівці в будь-якому випадку давно вже перейшли на 64 біт, іншим кому потрібно, можуть залишити старі драйвера. 4 Гб оперативної пам’яті зараз вже мало як для геймерів і для фахівців. Зараз 16 Гб потрібно, але 8 Гб це мінімум.

  • Зараз більшість вже на 64-бітній операційній системі…! Світ не стоїть на місці, тому і нові технології з’являються все частіше! І , напевно, не тільки nvidia, а й amd скоро припинить випуск для 32-бітної. Більше того, може найближчим часом взагалі не буде такої системи! Будемо згадувати як “історичне минуле” операційної системи! Можливо, це стане приводом купувати PC новітньої технології, а це вже мінус! Адже на сьогоднішній час і обставини в країні купити такий буде проблемою… Ну все ж таки, поживемо – побачимо!)))

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *