Оголошені переможці Game Off 2017


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

У п’ятому щорічному конкурсі Game Off взяло участь декілька тисяч розробників, які створили понад 200 ігор: від нескінченних раннерів і симуляторів польоту в стилі ретро до олдскульних іграшок а-ля Game Boy.

Цього року переможців обирали в шести номінаціях: загальне враження, геймплей, графіка, звук, інновація і оригінальна інтерпретація теми.

Кращі з кращих

“Загальне враження” і “Кращий геймплей” – Daemon vs. Demon

У Daemon vs Demon героєві заради виживання доводиться вбивати бродячих демонів.

“Кожен помах мечем виглядав і звучав дуже переконливо, гра виявилася неймовірно захоплюючою. Мені сподобалися затемнені кольори і музика”. – @AiriKarin

► Гра доступна на Windows і MacOS ·Первинники (Godot, GDScript)

“Краща графіка” – Neon Skylines

Neon Skylines – захоплююча ретро-аркада з 80-х. Шаттл літає через процедурно генероване неонове світло, і у гравця є можливість уповільнювати час, щоб уникати зіткнення з перешкодами.

“Гра та-а-а-а-ак хороша, я просто не можу зупинитися”!@BonbonGit

► Гра доступна на Windows, macOS і Linux ·Первинники (Unity, C#)

“Краща інтерпретація теми” – COMMIT4

COMMIT4 – це цифрова ЖК-гра, де головною дійовою особою виступає Октокот, який намагається знищити всі баги, що насуваються, погрожуючи зламати майстер-гілку.

“Це було неймовірно, я нібито знову поринув в дитинство. Графіка і аудіо були на рівні”. – @sprngr

► Гра доступна у Web ·Первинники (Phaser, JavaScript)

“Краща інновація” – Lazonyx

Lazonyx – це 2d-платформер із пересувними блоками в стилі ретро. Мета гри – вбивати ворогів і збирати падаючі колечки, щоб, зрештою, вони виявилися внизу екрана.

“Повний набір! Дійсно унікальна і весела гра :D” – @tahaali54

► Пограти можна на Windows, MacOS і Linux ·Первинники (Godot, GDScript)

“Краще аудіо” – Heatwave

Головний герой гри – початківець драгдилер у боргах, якому належить нажити власний статок за допомогою доцільного розподілу своїх ресурсів.

“Графіка з музикою прекрасні, а геймплей – вище за всякі похвали! Відмінна робота”! @securas

► Гра доступна у Web · Первинники тут

Але це ще не все

Вищеперераховані ігри – це тільки переможці. З повним списком учасників можна ознайомитись на офіційній сторінці результатів конкурсу. Ігор багато, тому кожен гравець точно зможе знайти собі те, що найбільше припало до душі.

Джерело: GitHub

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Коментарі 1

  • Завжди радію такій події, тому що я – геймер. Зараз вже ніхто не посміє сміятися з того, що у тебе хобі це комп’ютерні ігри чи взагалі ти цікавишся новинками та розробками світу ігроманів. Завдяки таким івентам я і дізнаюсь про цікавинки зі світу ігор. Сама я встигла пограти лише в декілька ігор, одна з них навіть отримала номінацію – Heatwave. Досить цікава гра, рекомендую.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *