Як навчитися розробляти ігри: детальна блок-схема


Користувач з нікому miloyip опублікував у своєму репозиторії game – programmer на GitHub схемне покрокове керівництво по вивченню області розробки ігор. Автор керівництва сам є розробником ігор з 20-річним стажем.

У керівництві перераховані основні області програмування, пов’язані з геймдевом. Вивчення кожної наступної навички базується на знаннях, отриманих на попередніх етапах. Так, наприклад, перш ніж перейти до програмування ігрових движків, треба навчитися програмувати ігри, освоїти математику в необхідному об’ємі (до речі, наші експерти висловлювалися на тему того, наскільки математика потрібна програмістові в роботі), на базовому рівні вивчити область Computer Science (познайомитися з принципами роботи обчислювальних систем), у декілька етапів освоїти основні мови програмування і виконати декілька інших кроків.

Кожен з ключових етапів також є покроковим керівництвом, забезпеченим посиланнями на матеріали для вивчення.

Пропонуємо вашій увазі керівництво у форматі SVG (усі посилання на книги кликабельны). (Пряме посилання для тих, у кого некоректно відображається зображення.)


До речі, на нашому сайті ви теж можете знайти багато матеріалів розробці ігор. Наприклад, ради експертів, з чого починати розробляти ігри і як працювати з графікою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *