Сканування і аналіз веб-сайтів: підбірка корисних сервісів


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Розповідаємо про декілька інспекторів, за допомогою яких можна швидко проаналізувати, чого бракує у вашому проекті, і дізнатися, які зміни треба внести для поліпшення показників сайту.

YSlow


YSlow – проведе невеликий аналіз завантаження не лише сторінки, але і окремих складових сайту. Сервіс перевіряє винесення заголовків, використання компресії, а також винесення скриптів в індивідуальні файли, після чого надає інформацію по поліпшенню проекту. За основу беруться дослідження Yahoo. Сервіс надається у вигляді розширення для усіх топових браузерів.

Web Developer Checklist


Web Developer Checklist – ще один цікавий сервіс для веб-розробника, який допоможе за пунктами перевірити готовність проекту до запуску. Доступний у вигляді сайту і розширення.

Site Scan


Site Scan – інструмент від Microsoft, який проведе сканування вашого проекту і підкаже, як реалізувати зміни, якщо їх потрібно.

PageSpeed Insights


PageSpeed Insights – один з інструментів PageSpeed Tools від Google. Він аналізує зміст і технічний стек вашого сайту і пропонує рішення, що дозволяють прискорити його завантаження. У параметри оцінки входить не лише швидкість, але і зручність використання. Ради можуть мати бажаний і критичний характер. До критичних відносяться такі речі як, наприклад, блокування отрисовки сторінки недбало вставленим в header JavaScript- кодом.

Test My Site


Test My Site – ще один інструмент від Google, який дозволяє протестувати швидкість завантаження сторінок сайту на мобільних пристроях. Його відмітна особливість в тому, що у кінці аналізу відображається відсоток користувачів, які йдуть з сайту, не дочекавшись завантаження. За словами Google, для того, щоб відповідати очікуванням, сайт повинен вантажитися не більше 3 секунд.

GTMetrix


GTMetrix – розробка хостинг-провайдера GT, яка об’єднує в собі сервіси PageSpeed Insights і Yahoo YSlow, описані вище, що дозволяє отримати якнайповніший аналіз в єдиному інтерфейсі і застосувати кращі практики двох корпорацій.

WebPageTest


WebPageTest – аналізує завантаження сторінок з різних точок світу і відображення сайту в різних браузерах. У сервісі також є функції, які, наприклад, нададуть інформацію про час завантаження сторінки або відобразять у вигляді графіку внутрішній устрій сайту. Згодиться, якщо ви хочете адаптувати свій проект під різні браузери.

SEO Чеклист


SEO Чеклист – допоможе вам нічого не забути при проведенні SEO- оптимізації сайту. Окрім простої оптимізації для пошуку, можна відмічати хід проведення технічного аудиту сайту, оптимізації посилань, а також дослідження соцактивности. У список можна додавати свої власні пункти, а також експортувати його в PDF.

Browser Shots


Browser Shots – сервіс, зайшовши на який, ви напевно зрозумієте, як мало браузерів знаєте. На нім можна перевірити, як виглядатиме ваш сайт в усіх (чи майже усіх) коли-небудь існуючих браузерах. Сервіс безкоштовний, використати його можна і без реєстрації, але якщо ви збираєтеся проводити дійшлу перевірку кожної сторінки, доведеться завести аккаунт.

Screenfly


Screenfly – служить логічним продовженням попереднього сервісу. З його допомогою можна поглянути на сайт очима власника Kindle, iPad і ще цілого списку пристроїв, не маючи їх на руках – просто введіть в поле адресу вашого сайту і потім вибирайте пристрої в меню згори. Доступні у тому числі і екзотичні моделі на зразок телефонів BlackBerry і Motorola і смарт-телевизоров. Крім того, можна вказати довільний розмір вікна в пікселях.

Observatory


Observatory – перевірить безпеку вашого сайту (наприклад, відповідність політиці захисту контенту, використання cookies, очевидні XSS- уразливості). По підсумках вашому сайту буде виставлена оцінка від A до F. Сайт уміє зберігати історію досліджень – з її допомогою можна простежити, чи стає ваш сайт краще з часом.

Nibbler


Nibbler – проект, що проводить тотальну перевірку вашого сайту. Оцінка проводиться за довгим списком характеристик, серед яких якість коду, адаптація під мобільні пристрої, формат посилань на матеріали сайту, якість заголовної інформації і багато що інше. Крім того, окрема графа в результатах містить рекомендації по поліпшенню ситуації – в неї потраплять тільки ті ради, послідувати яким в даний момент найважливіше. Якщо ви пройдетеся по кожному з пунктів, добившись оцінки в 10 балів, ваш сайт стане, мабуть, одним з кращих в інтернеті.


Додайте інші відомі вам сервіси в коментарі, ми періодично оновлюватимемо підбірку.

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *