Підбірка інструментів і ресурсів для веб-розробників. Частина друга. Хостинг, обробка зображень, розширення, учбові ресурси


Продовження колекції корисних інструментів для веб-розробників. Діліться вашими улюбленими ресурсами в коментарях!

Хостинг і браузери

Інструменти для роботи з хостингами і аналізу сайтів.

PingDom’s Website Speed Test

Цей інструмент допоможе вам проаналізувати швидкість завантаження ваших сайтів і допоможе дізнатися, як зробити їх швидше. В результаті ви отримаєте глибокий і інформативний аналіз. У якості альтернативі можна використати цей ресурс від Google.

Domai.nr

З domai.nr ви можете перевірити наявність доменного імені і отримати пропозиції по схожих назвах. Працює досить добре і швидко.

Browser Shots

Browershots є онлайном-інструментом, який покаже вам, як веб-сторінка виглядає в різних браузерах.

Piwik

Piwik – це додаток, яке дає вам детальну інформацію про користувачів і їх поведінку на вашому веб-сайті. Ви можете використати його Google Analytics.

Responsinator

Responsinator допомагає розробникам сайту швидко отримати уявлення про те, як їх сайт виглядатиме на найпопулярніших пристроях.

Whats my browser size?

Вимірює розмір вікна браузеру. Досить просто, але дуже корисно.


Обробка зображень

Кращі редактори зображень і не лише.

Real Favicon Generator

Це відмінний інструмент для створення іконок. Замість того, щоб дати вам лише одну базову іконку, ресурс дозволяє створювати конкретні іконки для кожної ОС.

Pixlr

Pixlr – це дивовижний редактор зображень з багатою функціональністю. Він працює аналогічно автономним редакторам зображень, але у браузері. Він є одним з кращих безкоштовних онлайн-редакторів зображень.

Place it

Placeit.net є інструментом для створення приголомшливих макетів сайтів або демонстрацій, поміщаючи їх на екрани комп’ютерів і пристроїв на стокових зображеннях. Він включає сотні класних дизайнів на вибір і досить простий у використанні.

Place hold

Placehold.it допоможе вам створити фіктивні зображення в якості заповнювачів в дизайні. Після вибору розміру вашої картинки ви можете просто скопіювати посилання, що з’явилося, і покласти воно в тег img. Зрозуміло, є версія з котенятами.

Pic Resize

Picresize виходить за рамки того, що можна преположить виходячи з назви. Цей інструмент дозволяє застосовувати фільтри до зображень, обрізувати їх і конвертувати формат.


Інструменти для спільної роботи

HipChat

З HipChat ви можете об’єднатися з колегами в режимі реального часу. Є підтримка обміну файлами, відео-чату і спільного використання екрану.

GitHub і Bitbucket

Git зробив контроль версій доступним кожному, а GitHub зробив революцію в колаборації розробників. GitHub – це найпопулярніший хостинг репозиторіїв у світі, що надає необмежену кількість публічних репозиторіїв. Якщо ж вам треба працювати з приватними репозиторіями, причому безкоштовно, вам варто звернути увагу Bitbucket.


Розширення Chrome

Visual Event

Це розширення показує усі події, прив’язані до кожного елементу DOM. Може бути досить корисним при роботі із складними обробниками подій JavaScript.

Page Ruler

Швидкий спосіб упізнати ширину, висоту і положення сегменту екрану.

JSONView

Розширення Chrome і Firefox для читання і валидации JSON у браузері.

SEO Serp Workbench

Chrome- додаток, яке дасть вам детальну інформацію про пошукову позицію на декількох сайтах відповідно до ключового слова.

ColorZilla

Плагін, який пропонує багату функціональність, коли справа доходить до обробки кольору у браузері.


Учбові ресурси

Зрозуміло, не варто забувати і про наш сайт

Tutorialzine

Tutorialzine – це сайт, на якому кожного тижня публікуються керівництво і статті по веб-розробці.

Codecademy

Великолепное место для новичков в программировании или людей, которые хотят выучить новый язык.

CodeSchool

Видеокурсы по Ruby, Javascript, HTML/CSS и iOS- разработке. Есть уроки и упражнения для начинающих и уже опытных кодеров.

Bento

Bento – ето большая коллекция бесплатных учебных пособий по программированию.

Programming, Motherfucker

Сайт, на якому, окрім цікавого оформлення від фанатів “Кримінального чтива”, є дивовижна кількість безкоштовних електронних книг з мов програмування.

50 шпаргалок і керівництво

На цій сторінці зібрана безліч різних шпаргалок і керівництва по різних областях веб-розробки, від HTML і CSS до CMS і текстових редакторів.

По матеріалах “50 Awesome Tools and Resources for Web Developers”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *