Матеріали для вивчення Python


Python вважається однією з найперспективніших мов в Web- напрямі (очікується, що скоро він витіснить PHP). Ми підготували для вас підбірку матеріалів, за допомогою яких ви зможете легко вивчити цю мову.

Офіційна документація

Поза сумнівом, найповніше джерело будь-якої інформації по Python. Якщо вам треба щось дізнатися про цю мову, то, будьте упевнені, що ви знайдете це тут.

Learn Python the Hard Way

Книга, визнана одним з самих кращих самовчителів по Python. Все пояснюється простою і доступною мовою, що дозволить вам не занудьгувати, а до самої книги додається безліч відеоматеріалів, щоб процес навчання був наочним.

Dive Into Python

Ще одна відмінна книга з цієї мови, визнана розробниками зі всього світу. Її відмітною особливістю є те, що вона доступна онлайн абсолютно безкоштовно.

Learn Python in 10 Minutes

А це для тих, хто поледачіший. Після того, як ви прочитаєте цю невелику статтю, ви зможете писати прості програми на Python без чиєї-небудь допомоги. Не вірите? Спробуйте самі.

Python Challenges

Якщо ви хочете практики, то сайт Python Challenges ідеально підходить вам. На нім ви знайдете завдання, що поступово зростають по складності. Чи зможете ви вирішити їх все?

Відео по Python

Величезна підбірка (більше 3500) відео по цій мові. Тепер ви знаєте, чим зайняти себе у вільний час.

Відео-введення в Python від ITVDN

ITVDN – компанія, що спеціалізується на випуску повчальних IT- відео. Цей курс від неї присвячений якраз основам Python.

Stepic: Програмування на Python

Цей безкоштовний курс підійде вам, якщо ви зовсім новачок в програмуванні і не маєте ніякого досвіду. Спеціально для вас вам пояснять базові принципи мови.

Сайти із завданнями по програмуванню

Не секрет, що кращий спосіб вивчити щось – практика. Цей список сайтів допоможе вам знайти цікаві завдання, вирішуючи які, ви істотно поліпшите своє володіння Python (та і будь-якою мовою теж).

Ради і приклади завдань, які допоможуть в освоєнні нової мови

Якщо ж ви хочете більше практично орієнтованих завдань (наприклад, написати сайт або нейронну мережу), то в цьому списку ви зможете знайти програми, які необхідно реалізувати, щоб стати справжнім майстром в Python.


Ну і, звичайно ж, читайте наші матеріали, присвячені мові програмування Python.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *