Make PHP great again: підбірка книг для вивчення PHP [*]


PHP – це вкрай популярна інтерпретуєма скриптова мова, яка ідеально підходить для веб-розробки. Крім того, її можна використовувати й для написання додатків командного рядка. Щоб спростити вивчення PHP, ми зібрали для вас підбірку безкоштовних книг, присвячених цій мові.


PHP: The Right Way (PHP: Правильний шлях)

Читати

“PHP: Правильний шлях” – це збірка кращих практик, загальноприйнятих стандартів і посилань на надійне керівництво в Мережі.

У книзі описуються такі теми, як впровадження залежностей, робота з базами даних, шаблонізація, помилки і виключення, безпека, тестування, віртуалізація, а також багато інших.


PHP Cookbook (PHP: Збірка рецептів)

Купити

“PHP: Збірка рецептів” – це керівництво за рішенням різних завдань. У книзі зібрано більше 250 повсякденних завдань, їх рішень і практичних прикладів, які варіюють від простих завдань до величезних програм.

Загалом, клад як для початкуючих програмістів, так і для просунутих.


PHP Reference: Beginner to Intermediate PHP5

Читати Викачати Купити

Збірка із понад 200 функцій із зрозумілими поясненнями і прикладами використання. Чудово підійде в якості шпаргалки.

У книзі також приведена безліч рад, описуються основи PHP і роботи з MySQL і регулярними виразами.


PHP 5 Power Programming

Викачати

У цій книзі провідні розробники мови PHP 5 розповідають про те, як вижати з мови максимум у будь-якому проекті. Описуються рішення проблем, що виникають при створенні веб-застосувань, розширень, пакетів, скриптів і переході з PHP 4.

Чудово підійде для вивчення усіх тонкощів об’єктно-орієнтованого підходу.


Practical PHP Testing

Викачати

Це практичне керівництво по тестуванню підійде усім PHP- розробникам. У ньому зачіпається теорія розробки через тестування, і представлени приклади коду з вправами.


Programming PHP

Читати Викачати

“Programming PHP” – це детальне керівництво по мові. У ньому описуються як основи програмування, так і більш просунуті теми: ТОП, шаблонізація, бібліотеки, фреймворки і безпека.


PHP Pandas

Читати

Ця книга призначена для абсолютних новачків, у яких немає досвіду програмування. Проте, щось корисне з неї можуть почерпнути і досвідченіші розробники.

Радимо також поглянути і на інші книги цього автора – майже усі вони присвячені PHP і фреймворку Laravel.


Upgrading to PHP 7

Викачати

У цій книзі розповідається про зміни в сьомій версії мови PHP: новому движку Zend Engine 3, застарілих фічах, поліпшеннях Unicode, змінах в ТОП і багато чому іншому.

Ви також дізнаєтеся, чому випуск наступної мажорної версії мови зайняв 10 років і куди поділася шоста версія.


PHP Essentials

Читати

Метою книги являється навчання програмуванню на PHP початкуючих розробників. Вона зачіпає усі аспекти мови, від історії і основ до ТОП, сесій і роботи з файловою системою і базами даних. Усі теми забезпечені детальними прикладами.

Для читача бажана наявність досвіду веб-розробки, але розібратися з матеріалом зможуть і ті, хто досвіду не має.


Hacking with PHP

Читати

Ця книга призначена для розробників будь-якого рівня. Новачки зможуть отримати усі необхідні базові знання про PHP, а ветерани – дізнатися щось нове про просунуті можливості мови. Крім того, читати книгу можна у будь-якому порядку.


PHP Best Practices

Читати

У цьому керівництві розповідається, як краще вирішувати типові низькорівневі проблеми, з якими може зіткнутися PHP- розробник. Воно складається з невеликих, ввідних рішень, достатніх для успішного виконання більшості завдань.

Варто відмітити, що в ньому не описуються основи мови, синтаксис, питання безпеки або щось ще – воно присвячене виключно низькорівневим завданням.


PHP Internals

Читати

У цій книзі розповідається про те, як влаштована мова PHP. Також детально розбирається тема створення розширень.

Перед прочитанням книги автори настійно рекомендують вивчити мову C, на якій і грунтований PHP.


The Underground PHP and Oracle Manual

Читати

Це офіційне керівництво присвячене PHP- розробці під бази даних Oracle. Воно підійде як початкуючим PHP- розробникам, що бажають познайомитися з Oracle (і навпаки), так і тим, хто просто хоче дізнатися про кращі практики роботи з БД і веб-додатками.


Якщо ви знаєте інші безкоштовні книги з PHP, які варто додати в нашу підбірку, ділитеся ними в коментарях!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *