Nvidia об’єдналася з Bosch для створення системи безпілотного управління автомобілями


Компанія Nvidia, відома своїми розробками в області комп’ютерної графіки і графічних процесорів, оголосила про партнерство з Bosch, видатним постачальником автомобільних комплектуючих у світі, для розробки систем безпілотного управління автомобілем.

Nvidia вже уклала угоди з великими автомобілебудівниками, такими як Mercedes – Benz і Audi. Ці партнерські стосунки зроблять Nvidia ще потужнішою у сфері автономного транспорту, де їй складають конкуренцію Google, Uber і інші.

Компанія хоче створити свою систему штучного інтелекту для безпілотних автомобілів на базі платформи Nvidia Drive PX AI.

У чому її відмінність від інших систем?

Комп’ютерна система Bosch використовуватиме ” суперчіп” від Nvidia, названий Ксавьер (Xavier), який повинен стати першим у світі одинчіповим процесором, розробленим для автономного водіння 4-го рівня. Це означає, що автомобіль буде здатний працювати автоматично без втручання людини, але тільки в “деяких режимах водіння”.

Джерело: Mashable

За даними Reuters, система Bosch, призначена для масового виробництва і поширення серед численних покупців, повинна вийти на ринок до 2020 року. Це змішає усі карти таким компаніям, як Ford і BMW, які розробляють аналогічну платформу спільно з Intel і Mobileye і планують випустити її в 2021 році. Якщо Nvidia зможе вийти на ринок першою, присутність
Bosch на автомобільному ринку відкриє двері автовиробникам, які не розробили свої власні платформи для автономного водіння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *