Google представила систему для ” розумного” розпізнавання зображень Lens


Google на конференції I/O 2017 представила систему Lens, яка дозволяє смартфону розпізнавати об’єкти, що потрапляють в об’єктив камери. Ця система буде вбудована в сервіси Google, Assistant і Фото. Вона аналогічна вже застарілому сервісу Google Goggles, що мав схожу функціональність.

На що здатний Lens?

Ідея продукту полягає в тому, щоб використати технології ШІ і комп’ютерного зору Google в камері вашого телефону. Як пояснює компанія, користувач зможе навести камеру на об’єкт, що цікавить, і отримати дані про нього.

Під час конференції Сундар Пичаи продемонстрував, як Lens може ідентифікувати квітку.

Також Google Lens може, наприклад, рахувати ім’я користувача і пароль при наведенні камери на наклейку на роутере і підключити смартфон до Wi – Fi.

Наступним прикладом була фотографія вітрини магазину. Користувач зможе дізнатися інформацію про заклад, навівши камеру на вивіску. В цьому випадку Google також використовуватиме дані геолокации, щоб зрозуміти, біля якого закладу знаходиться користувач.

Крім того, була продемонстрована інтеграція сервісу з Assistant. Досить навести камеру на рекламний банер концерту і попросити асистента додати цю дату в календар – і все працює. Зрозуміло, так само можна упізнати вартість квитків.

Аналогічним чином можна буде перекладати текст з фотографій.

Крім того, компанія показала, як алгоритми Google можуть покращувати фотографії. Наприклад, коли ви фотографуєте гру у бейсбол вашої дитини через огорожу, Lens може видалити огорожу з фотографії. Якщо ви зробили фото в умовах низької освітленості, то система автоматично підвищить насиченість фотографії.

Компанія не оголосила, коли Google Lens буде доступна, але уточнила, що це станеться найближчим часом.

Джерело: TechCrunch

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *