Додаток Microsoft Pix навчився перетворювати фото на графічні ілюстрації


Microsoft випустила оновлення iOS- застосування Microsoft Pix, яке додає Prisma- подібну функціональність. Спочатку додаток призначався для поліпшень фотографій на вашому iPhone шляхом налаштування кольорів, експозиції і інших параметрів.

Що змінилося?

У додатки була додана функція Pix Styles, яка дозволяє перетворювати ваші фото на ілюстрації, а також використати інші ефекти. Наприклад, використавши один з ефектів, ви зможете ” підпалити” ваше фото. Проте, як пояснює Microsoft, це не просто накладений фільтр, а реально перетворене зображення з обробленими текстурами, тонами і візерунками.

Додаток пропонує 11 стилів, але в найближчі тижні будуть додані нові.

Яка функціональність додатка?

Як і в Prisma, можна посилити або ослабити ефект, провівши пальцем по екрану. Після цього ви зможете обрізувати фото і поділитися отриманим результатом в соцсетях, як і раніше.

Проте нова функція Pix Paintings дає додатку перевагу над Prisma, Lucid, Pikazo, Dreamscope і іншими аналогами. Вона дозволяє побачити в режимі реального часу, як перетворюється ваше фото. Хоча практичної користі від неї трохи, виглядає вона ефектно.

Але як це працює?

Нові функції були розроблені в співпраці з Skype і дослідницькою лабораторією Microsoft в Азії. Для обробки великих об’ємів даних використовувалися глибинні нейронні мережі.

До речі, вам не варто турбується про збільшення витрати трафіку, оскільки обробка зображень відбувається прямо на пристрої. Це частина плану Microsoft по перенесенню ШІ з хмари на ваш пристрій.

Викачати додаток можна у App Store.

Джерело: TechCrunch

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *