Opera 49 стане першим браузером з підтримкою шоломів віртуальної реальності


Opera 49 стала першим браузером з автоматичною обробкою відео для шоломів віртуальної реальності. Нова версія включає спеціальний програвач для таких популярних гарнітур, як HTC Vive і Oculus Rift, а також інших пристроїв з підтримкою OpenVR.

Кількість VR- контенту росте все швидше. При цьому відтворення потокового відео в шоломах віртуальної реальності зв’язане з рядом проблем. Спершу його необхідно викачати, а тільки потім – проглянути, причому використовуючи програвач від виробника гарнітури. Для вирішення цієї проблеми Opera вбудувала обробку потокового VR- контенту прямо у браузер.

Йдеться не лише про 360-градусне відео

На даний момент Opera підтримує VR- контент c YouTube, Facebook і Vimeo. При цьому будь-яке класичне плоске відео можна переглядати у віртуальному кінотеатрі. Браузер розпізнає підключений VR- пристрій, і вверху відео з’являється кнопка “Подивитися в VR” (Watch in VR). При натисненні починається відтворення в шоломі.

Плани на майбутнє

Компанія заявляє, що це перший крок на шляху до повного занурення у віртуальну реальність. Особливо перспективним напрямом був названий спорт.

Джерело: блог Opera

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *