Google заблокує популярний спосіб накрутки трафіку tab – under в Chrome


Для того, щоб допомогти зрозуміти принцип роботи tab – under, компанія Google створила веб-сторінку, що демонструє поведінку такого виду накрутки трафіку.

Зловживання використанням tab – under

В основному, недобросовісні власники сайтів використовують tab – under для показу реклами, перенаправляючи користувачів на інші сайти і отримуючи за кожен перехід певну плату. Телеметрія Google показує, що великий відсоток сторінок з рекламою не відвідується користувачами цілеспрямовано, що означає їх використання тільки як спам, для заробітку з переходів.

Сhrome заблокує tab – under- поведінка сторінок

Google представила шляху рішення зловмисного використання tab – under. Пропозиції використовують існуючу інфраструктуру Chrome відображення попереджень усередині веб-сторінки. Вони виглядатимуть приблизно так:

Різниця між пропозиціями полягає в тому, що перше (ліворуч) рекомендує при виявленні tab – under показувати попередження на початковій сторінці до моменту створення нової вкладки, а друге (справа) пропонує негайне закриття початкової вкладки і показ попередження на новій сторінці.

Інженери Google віддають перевагу першому варіанту, оскільки другою має на увазі створення нової вкладки, яка не збереже історію переходів, приховавши кнопку ” Назад”.

Тестування блокування tab – under

За словами інженера Google Chrome Чарльза Харрисона, функція блокування tab – under підтримуватиметься п’ятьма з шести існуючих Blink- платформ – Windows, Mac, Linux, Chrome OS і Android. На жаль, Android WebView не входить в цей список.

Після закінчення тестування нова функція спочатку буде доступна в Chrome Canary на сторінці налаштувань браузеру chrome://flags. Проте досі немає точної інформації, в якому релизе стабільної версії Chrome з’явиться цей функціонал.

Джерело: Bleeping Computer

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *