Google придумала для формату AMP простішу назву


Мітка ” AMP” поряд з результатом пошуку на мобільному телефоні означає, що сторінка швидко завантажуватиметься на вашому телефоні. Набагато швидше, ніж сторінка без цього напису. Але ” AMP” звучить незрозуміло, тому Google, схоже, думає про використання імені, яке передаватиме суть функції набагато краще: Instant (миттєво). Один з користувачів Twitter виявив нову мітку і опублікував скриншот з її зображенням в соціальній мережі:

Як видно на скриншоті, замість сірого напису ” AMP” зображений зрозуміліший і помітніший напис ” Instant” блакитного кольору. Ймовірно, в компанії вважають, що заміна імені технології на ” Instant” зробить її привабливішою і доброзичливішою на вигляд в результатах пошуку. На жаль, невідомо, коли станеться перейменування, так що доки доведеться задовольнятися трьома звичними сірими буквами.

Що ж таке AMP?

“Прискорені мобільні сторінки”, або Accelerated Mobile Pages (AMP) – це технологія, яка, як видно з назви, призначена для прискорення завантаження сторінок на мобільних пристроях. Google запустила її на початку 2016 і відтоді активно просуває. Нещодавно подібну технологію вирішила реалізувати і компанія Яндекс.

AMP використовує практично в 10 разів менше за даних. Завдяки цьому сторінка завантажується дуже швидко, навіть якщо на ній знаходиться безліч різних відео і зображень. Детальніше про роботу і переваги роботи можна прочитати на сайті проекту.

Джерело: Engadget

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *