Проект Nvidia Holodeck увійшов до етапу раннього доступу


Nvidia відкрила ранній доступ до Holodeck, своїй інтелектуальній платформі віртуальної реальності. Nvidia Holodeck об’єднує дизайнерів, розробників і їх клієнтів, що знаходяться у будь-якої точки світу. Платформа дозволяє відкривати, створювати і досліджувати творіння в реалістичному і фізично модельованому віртуальному середовищі. Раніше ми писали про те, як влаштована ця технологія.

Інтерактивний досвід роботи з платформою стимулює творчість, забезпечує швидше і точніше розуміння сцени або моделі. Також Holodeck спрощує процес огляду і зменшує потребу у фізичній розробці прототипів. Завдяки реалістичній графіці, точній фізиці і розрахованим на багато користувачів можливостям Holodeck вже використовується як потужна лабораторія проектування для агентів ШІ, що навчаються на симуляторі Nvidia Isaac.

Дизайнери, розробники додатків, архітектори і інші творці 3d-контента, які працюватимуть на Nvidia Holodeck, отримають безліч можливостей. Дизайнери зможуть значно заощадити час, зосередившись на своїх проектах замість спрощення складних моделей, щоб добитися плавного досвіду роботи в VR. Розуміючи, як проект виглядає, відчувається, звучить і поводиться в різних середовищах, дизайнери зможуть створювати надійні і безпечні продукти, при цьому не розгортаючи їх у реальному світі. Навіть команди, що знаходяться в різних точках планети, зможуть досліджувати і аналізувати одну і ту ж модель, щоб швидше виводити на ринок якісніші продукти.

Вже зараз Nvidia отримала похвали від кращих архітекторів, інженерів NASA і дизайнерів, які працювали з платформою в період попереднього тестування. Тепер компанія анонсувала програму раннього доступу для ширшої аудиторії з метою подальшого вдосконалення технології.

Найближчі оновлення для Holodeck торкатимуться зростаючого попиту на впровадження методів глибокого навчання у віртуальних середовищах. Вони включатимуть можливості для навчання ШІ, моделювання і створення контенту. Ще більше інформації про проект ви можете отримати на сайті Nvidia.

Джерело: NVIDIA Newsroom

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *