Обмін сценами з Maya і 3ds Max, підтримка AR/VR- платформ і інструменти для 2D: релиз Unity 2017.2


Unity 2017.2 надає нові інструменти для роботи в 2d, підтримку нових платформ віртуальної і доповненої реальностей (далі XR) і можливість прискореного перекладу сцен між Maya/3ds Max і Unity. Також оновлення движка включає поліпшення інструментів Timeline і Cinemachine. Нижче ми розповімо про основні зміни в Unity 2017.2.

2d

Unity 2017.2 дає розробникам 2d-игр повний набір інструментів для творчості. Він включає нову фичу 2d Tilemap для прискорення циклів прототипирования і проектування, а також Cinemachine 2d для спрощення відстежування об’єктів і роботи з камерою.

XR

Unity 2017.2 має набагато кращу підтримку платформ віртуальної і доповненої реальностей. Нативний тепер підтримується Windows Mixed Reality, Vuforia і OpenVR на macOS, а ARCore від Google і ARKit від Apple доступні у вигляді плагінів.

Продуктивність також покращала. Технологія Stereo Instancing, оптимізуюча рендеринг, тепер доступна для усіх ПК, підтримувальних DX11.

Підтримка FBX

Unity і Autodesk тісно співпрацювали для поліпшення підтримки формату FBX. Завдяки цьому Unity використала початковий код FBX SDK для забезпечення підтримки імпорту і експорту моделей між Unity і Maya/Max. Новий пакет FBX Importer/Exporter включає кастомный плагін Maya і наступні фичи: підтримку ієрархій GameObject, матеріали, текстури, PBS- шейдеры Stingray і анімовані войства, що настроюються.

Інтерактивне керівництво

Вбудовані в редактор керівництва дають зручний спосіб познайомитися з Unity. Нова панель Tutorial містить серію туториалов для абсолютних новачків, кожен з яких дає можливість виправити ту або іншу помилку у вже готовій грі. В процесі пошуку і виправлення помилок ви вчитеся взаємодіяти з інтерфейсом і основними принципами роботи Unity.

Unity обіцяє додати ще більше керівництва для початківців і надати співтовариству інструменти для їх створення.

З повним списком змін ви можете ознайомитися в блозі Unity.

Unity 2017.2 вже доступний для скачування. Ви також можете взяти участь бета-тестировании Unity 2017.3.

Джерело: блог Unity

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *