Microsoft додала в Windows 10 ігровий античит-движок TruePlay


На минулому тижні компанія Microsoft випустила велике оновлення своєї ОС Windows 10 під назвою Fall Creators Update. У новій версії доданий ігровий античит-движок, названий TruePlay. Ця система є набором API, який розробники відеоігор зможуть використати для виявлення читеров.

TruePlay

TruePlay дозволяє розробникам створювати ігри, які запускатимуться в захищеному процесі. Цей процес автоматично блокує застосування часто використовуваних читов на кшталт аймботов (aimbots, автонаведення прицілу в шутерах) і воллхаков (wallhacks, включення прозорості ігрових текстур).

TruePlay також здатна контролювати ігрові процеси для розпізнавання маніпуляцій над ними, які також поширені при використанні читов.

Попередження про використання читов

Якщо система виявить використання чит-программ, вона виведе користувачеві попередження про це. Вона також здатна збирати анонімні дані користувача і відправляти їх розробникам ігор, які вже приймають рішення про застосування жорсткіших заходів.

TruePlay доступна доки тільки для ігор, розроблених з технологією Universal Windows Platform (UWP). Система не доступна за умовчанням, тому користувачеві, що бажає використати її для визначення читов, необхідно самостійно включити її в розділі ” Налаштування”. Якщо багато розробників почнуть використати TruePlay, то гравці не зможуть приєднатися до розрахованих на багато користувачів баталій без активації цієї функції.

Зростання популярності TruePlay

Експерти чекають, що нова античит-система Windows стане дуже популярною серед розробників відеоігор, оскільки в даний момент їм занадто важко відловлювати читеров. І їм явно припаде до смаку система додаткового захисту ігор від неправомірного використання, особливо така, яка так глибоко інтегрована в Windows і працює з її внутрішніми процесами.

Крім того, оскільки TruePlay – це набір API, включення його в існуючі ігри не повинне скласти великих труднощів і буде легший, ніж написання власної античит-системы з нуля.

Джерело: Bleeping Computer

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *