Google більше не дозволить змінювати домен для пошуку в різних країнах


Раніше при користуванні пошуковою системою була можливість вибору домена верхнього рівня для локалізації результатів. Наприклад, google.com для перегляду інформації із США, google.co.uk – з Англії або google.ru – з Росії.

Пошук на основі місця розташування

Google вирішила прибрати цю функцію і визначати домен пошукової системи, грунтуючись на вашому місці розташування. Компанія пояснює подібне рішення тим, що кожен п’ятий запит чутливий до місця розташування користувача і украй важливо надавати злокалізовану інформацію.

Чи буде корисний?

Подібна функціональність, на думку Google, буде корисна путшественникам. Наприклад, при відвідуванні якої-небудь країни пошукова система автоматично надаватиме інформацію, релевантну в цій країні, а після повернення додому перемикатися назад на місцевий домен. Раніше пошук здійснювався за умовчанням у вже вибраному раніше домені, що призводило до втрати якості повертаних результатів.

А якщо я захочу вказати країну сам?

Якщо ж з якихось причин ви вирішите змінити домен пошукової системи, Google додала можливість вибору необхідної країни.

На додаток до цього, внизу сторінки мобільної версії сервісу показуватиметься країна, в якій здійснюється пошук.

У Google упевнені, що ця зміна поліпшить досвід роботи користувачів з пошуком, автоматично надаючи найкориснішу інформацію на основі їх місця розташування.

Це вплине на інші сервіси Google?

Важливо відмітити, що нова функція, впроваджена не лише в пошук на мобільних і настільних платформах, але і в карти і iOS- додаток Google, не вплине на їх роботу. Вона також узгоджується з тим, як компанія управляє своїми іншими платформами, включаючи YouTube, Blogger, Google Earth і Gmail. У них вже давно використовується видача інформації на основі місця розташування користувача.

Джерело: блог Google

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *