Оголошена офіційна дата початку блокування реклами в Chrome [*]


Обіцяне на початку року тотальне блокування нав’язливої реклами в Google Chrome буде офіційно запущене 15 лютого 2018 року. Дата запуску довгоочікуваної функції не прив’язана до виходу жодної з нових версій популярного браузера. Так, наступний випуск Chrome 64 запланований розробниками на 23 січня, а Chrome 65 – на 6 березня, повідомляє VentureBeat.

Рекламні стандарти

Нагадаємо, що в 2017 році компанія Google об’єдналася з групою Coalition for Better Ads, яка розробляє стандарти поліпшення реклами для споживачів. 18 грудня “коаліція” оголосила про запуск програми Better Ads Experience. Цей проект надає керівництво для ведення стандартизованих рекламних онлайн-кампаній. Також в ньому перераховані найменш переважні форми подання матеріалу.

Згідно з новим стандартом, починаючи з 15 лютого, Google Chrome блокуватиме рекламу від усіх постачальників, чий статус в Ads Experience Report понад 30 днів має значення “несправний” (failing). Важливо зазначити, що одноразове порушення стандарту не є основою для блокування рекламного видавця, повідомляє представник Google. Для цього “коаліція” встановила спеціальні пороги входження в “чорний список”. На початковому етапі впровадження Програми з блокування відбуватиметься “відсівання” сайтів, частота показів реклами яких виявиться такою, що порушує стандарти, тобто перевищує:

  • 7,5 % на місяць від фактичної дати початку Програми;
  • 5 % на місяць – наступні 4 місяці;
  • 2,5 % на місяць – надалі.

У такий спосіб Google сподівається скоротити використання сторонніх пристроїв, різати взагалі всю рекламу і пропускати на сайти тільки високоякісний контент. Попри те, що рекламні покази становлять левову частку доходу компанії, Google заявляє, що нова виборча система – природний етап в еволюції блокувальників спливаючих вікон.

Джерело: VentureBeat

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *