Підбірка ресурсів з прикладами коду на різних мовах


Дізнайтесь більше про нові кар'єрні можливості в EchoUA. Цікаві проекти, ринкова оплата, гарний колектив. Надсилайте резюме та приєднуйтеся до нас.

Для тих, кому важко розбиратися в документації і не до душі довгі туториалы, ми зробили підбірку сайтів з множиною простих і зрозумілих прикладів коду на різні теми і на різних мовах. Багато хто з них дає хороше уявлення про підходи, які реалізують. До речі, якщо зовсім хочете спростити собі життя, то погляньте на нашу підбірку інтерактивних самовчителів.

Java

На Java Examples можна знайти приклади на будь-який випадок – від використання ключових слів, ніби final, до пояснення, як вирівняти іконку в Swing.

C#

Сайт для шарпистов З# Example вийшов дещо біднішим, ніж присвячений Java. Тут ви не знайдете усіх прикладів, які вам можуть знадобитися, але можете знайти щось специфічне, наприклад, як поєднати декілька PrintDocument ‘ов.

JavaScript

Окремий розділ JavaScript Book побудований у формі самовчителя. Всього є 13 тем, наприклад: API, Error handling, jQuery, Events. Кожен з них містить близько десяти прикладів. Правда, є вагомий мінус – код видається у вигляді текстового файлу, без підсвічування.

Haskell

Відмінний спосіб вивчити основи Haskell – ознайомитися з вмістом сайту Haskell By Examples. Тут коротко описані усі базові можливості мови, а приклади забезпечені посиланнями на Haskell Wiki.

Ruby

Існує і аналогічний ресурс по Ruby.

C++

Напевно, найприємніший сайт з цієї підбірки – це Cpp Examples. Красивий дизайн, підсвічування коду, різноманітні семплы. Є, декілька присвячених патернам, наприклад, Observer чи Builder.

PHP

Творці російськомовної підбірки прикладів з PHP.su зробили упор на практичне застосування, а не на навчання новачків. Тут не буде прикладів, присвячених ключовим словами і роботі зі змінними, але можна дізнатися, як зробити свою розсилку чи гостьову книгу.

Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг, Вінниця, Херсон, Черкаси, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Івано-Франківськ, Кременчук, Тернопіль, Луцьк, Ужгород, Кам'янець-Подільський, Стрий - за статистикою саме з цих міст програмісти найбільше переїжджають працювати до Львова. А Ви розглядаєте relocate?


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *