“На кращій мові писати маєш право”: книги з програмування на Java [*]


На відміну від минулої підбірки зараз ми підготували для вас список книг для прошаренных Java- програмістів. Тут ви знайдете різні матеріали і практичне керівництво по вивченню мови з прикладами і детальним розбором усіх тонкощів роботи.

Мікросервіси, хмарні платформи, 3d-графика і багато що інше – усе це знаходить відображення в цій підбірці книг з Джава програмуванню.


Microservices for Java Developers

Викачати

Мікросервіси – це корисно, але у них є і недоліки. У цій книзі доступно розповідається, як користуватися популярними фреймворками як Dropwizard і Spring Boot і як розгортати і підтримувати масштабовані мікросервіси за допомогою Linux- контейнерів.


RxJava for Android App Development

Викачати

RxJava – це популярна серед Android- розробників бібліотека для обробки асинхронних даних, але розібратися в ній може бути непросто. У цій книзі автор розповідає про основи RxJava і на прикладі реального сценарію показує, як використання цієї бібліотеки спрощує реалізацію на перший погляд громіздких завдань.


Modern Java EE Design Patterns

Викачати

З приходом DevOps, мікросервісів, контейнерів і хмарних платформ для розробки прірва між красивими рішеннями і ентерпрайз-разрабкою сильно зросла. У цій книзі розповідається про те, як будувати сучасну архітектуру за допомогою Java EE.


Java Application Development on Linux

Викачати

“Java Application Development on Linux” – це практичне керівництво по повному життєвому циклу розробки Java-додатків на Linux. Розглядаються такі теми, як аналіз бізнес-логіки, проектування баз даних, призначені для користувача інтерфейси Java-сервлетів, Server Pages (JSP) та графічні інтерфейси Swing і Standard Widget Toolkit (SWT).


Building Back – End Web Apps with Java, JPA and JSF

Читати

Ця книга розповідає про створення бекенда веб-застосувань за допомогою Java Server Faces (JSF), Java Persistence API (JPA) і баз даних MySQL. Процес розбитий на 7 кроків і забезпечений практичними прикладами.


Docker for Java Developers

Викачати

Для розгортання Java-додатків зазвичай вимагається встановити Java Development Kit (JDK), сервер додатка, веб-сервер, настроїти базу даних і інші компоненти дата-центра. Але цей громіздкий процес можна істотно спростити за допомогою Docker-контейнерів. У цій книзі розповідається про основи використання Docker і популярних допоміжних фреймворків.


Java 3d Programming

Викачати

Java 3d – це клієнтський API для відмалювання інтерактивної 3d-графики, який можна застосовувати як в грі, так і в науковій візуалізації. Розібратися в нім допоможе ця книга, запропонувавши як теорію, так і багатий набір практичних застосувань. Знання OpenGL і Swing для читача буде істотним плюсом.


Neural Network Programming with Java

Викачати

У цій книзі детальним чином розповідається про процес створення додатків різної складності на базі нейронних мереж. Кожен тип мереж доступно описується на прикладі реальних завдань і додатків.


Як завжди, якщо ви знаєте книги, якими варто поділитися із співтовариством, залишайте їх в коментарях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *